Candy CF 6B2S3PSX


Umývačka riadu, Energetická trieda B, Kapacita 16 súprav riadu, Spotreba energie: 66 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 10, Automatické otváranie dverí, Výška: 85 cm, Šírka: 59,7 cm, Hĺbka: 59,8 cm. Viac info


Cena 604,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,10 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Umývačka riadu Candy CF 6B2S3PSX s energetickou triedou B, ponúka kapacitu 16 súprav riadu. S úspornou spotrebou energie 66 kWh na 100 cyklov a hlučnosťou iba 42 dB je šetrná k životnému prostrediu. S funkciami ako smart ovládanie cez mobil, automatické otváranie dverí a 10 programov umývania je skvelou voľbou pre každú domácnosť. S kompaktnými rozmermi výšky 85 cm, šírky 59,7 cm a hĺbky 59,8 cm.

Invertorový motor Speed Drive

Umývačka riadu Candy CF 6B2S3PSX s invertorovým motorom Speed-Drive zvyšuje umývací výkon a znižuje spotrebu energie vďaka bezkefovým technológiám. Ide o spoľahlivý model so špičkovým výkonom od značky Candy.

Maxi Tub

Voľne stojaca umývačka riadu Candy s najpriestrannejšou vaňou na trhu v štandardnej veľkosti ponúka maximálny priestor pre umytie aj najväčších kuchynských riadov, ako sú plechy do rúry, doštičky či misky na šalát. S touto novou umývačkou si zabezpečíte efektívne a pohodlné umývanie riadu.

Prémiový držiak na poháre

Umývačka s novým držiakom na poháre je ideálna pre citlivé predmety ako poháre na víno a krištáľový riad. Vďaka gumovému povrchu na miestach styku s riadom zabezpečuje maximálnu ochranu.

Ostrekovacie rameno Powerwash

Systém Powerwash s šiestimi prídavnými vodnými tryskami poskytuje výrazne zvýšený prietok vody, čím zabezpečuje efektívne umývanie aj veľmi znečisteného riadu ako sú hrnce a panvice.

Cyklus Wash &Dry

Umývačka riadu s cyklom Wash & Dry 35' umožňuje umytie a vysušenie denného množstva riadu za neuveriteľných 35 minút. S novou technológiou vám ponúka najrýchlejší cyklus umývania a sušenia na trhu. Už žiadne dlhé čakanie na čistý riad.

*Ilustračný obrázok

Aplikácia hOn a Snap&Wash

Nová voľne stojaca umývačka riadu s aplikáciou hOn a Snap&Wash je inteligentnejšia ako kedykoľvek predtým. Aplikácia dokáže automaticky detekovať množstvo, typ, materiál a polohu riadu, čo vám pomôže optimalizovať plnenie a vybrať efektívny cyklus pre dokonalé výsledky. S touto funkciou ušetríte čas a peniaze.

Doplnkové funkcie Express & Hygiene

Umývačka riadu s doplnkovými funkciami Express & Hygiene zabezpečuje maximálnu flexibilitu umývacieho cyklu. Funkcia Express skracuje dobu cyklu, zatiaľ čo funkcia Hygiene zvyšuje teplotu umývania, čo zlepšuje umývací výkon a sanitáciu. Ideálna voľba pre efektívne umývanie riadu.

Automatické cykly

Nová umývačka riadená senzormi sa automaticky prispôsobuje dĺžke a teplote cyklu podľa množstva náplne a znečistenia. Umožňuje efektívne a šetrné umývanie riadu.

Textový displej

Umývačka riadu Candy s textovým displejom a dotykovým ovládaním v 25 jazykoch, vrátane slovenčiny a češtiny, je ľahko ovládateľná a intuitívna. Umožňuje pohodlné používanie bez potreby manuálov.

Vnútorné svetlo

Umývačka riadu Candy CF 6B2S3PSX ponúka nové riešenie vo forme vnútorného svetla nad košíkmi. Tento prvok zvyšuje pohodlie pri nakladaní a vyberaní riadu, čím robí každodenné používanie efektívnejším a jednoduchším. S touto inovatívnou funkciou sa práca v kuchyni stáva ešte príjemnejšou.

Odložený štart

Umývačka riadu Candy vám umožňuje odložiť začiatok umývacieho cyklu až o 24 hodín. S touto funkciou môžete programovať spustenie prania podľa vášho časového rozvrhu.

Automatické otváranie dvierok

Systém automatického otvárania dvierok Smart Door je možné zvoliť ako doplnkovú funkciu pri všetkých umývacích cykloch umývačiek Candy Rapidò. Počas fázy sušenia sa dvierka automaticky otvoria o niekoľko centimetrov, čo umožní cirkuláciu vzduchu v umývačke a prirodzené sušenie riadu. Doba trvania zvoleného cyklu sa zmení, dôjde k optimalizácii teploty počas fázy oplachovania, čím sa významne zníži spotreba energie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 42 dB
Počet programov 10
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CF 6B2S3PSX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami