Candy CFB 3B4DFX


Maximálna hlučnosť: 44 dB, Počet programov: 9, Počet súprav riadu: 13, Trieda energetickej účinnosti 2021: B Viac info

Farba


Cena 469,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca smart umývačka riadu Candy CFB 3B4DFX so šírkou 60 cm v nerezovom prevedení v energetickej triede B umyje 13 súprav riadu pri spotrebe 10,5 litra vody na cyklus. Technológia Wi-Fi, Bluetooth, aplikácia hOn. Menu ponúka 9 programov, funkciu ADDISH, automatické otváranie dvierok na konci cyklu.

Candy CFB 3B4DFX

Praktická voľne stojaca smart umývačka riadu Candy CFB 3B4DFX bude vaším každodenným pomocníkom v kuchyni pre dokonale umyté riady. Môžete vďaka nej stráviť viac voľného času s vašimi blízkymi. Počas jedného umývacieho cyklu dokáže umyť 13 obedových súprav riadu pri spotrebe vody 10,5 litra na jeden cyklus. Hlučnosť umývačky je veľmi nízka, len 44 dB. Ovládací panel je umiestnený nad dvierkami. Pre bezpečnosť ponúka tiež ochranu proti pretečeniu Overflow a Aquaprotect.

Programy a funkcie

Všetky programy a funkcie si jednoducho nastavíte na dotykovom displeji. Zaručene oceníte aj funkciu Smart door, ktorá automaticky otvorí dvierka na konci umývacieho programu. Tým zabezpečí maximálne efektívne sušenie. Umývačka je navyše vybavená BLDC Speed Drive invertorovým motorom.

  • 9 programov + 20 Wi-Fi: Eco 45 °C, Intenzívny 75 °C, Tichý 55 °C, Zoom 39 min 60 ° C - rýchle umývanie vrátane sušenia za 39 min, Rýchly 24 min 45 °C, opláchnutie, Auto univerzálny 50-60 °C, Auto Wash 55 - 65 °C, Sklo 45 °C

  • funkcie: Odložený štart 0:30 min až 23:30 hod, Smart Door - Automatické otvorenie dvierok na konci cyklu, detská poistka, Tabs - Multifunkčné tablety, Ukazovateľ ADDISH - možnosť pridať riad po začatí cyklu, Ukazovateľ dĺžky cyklu, Ukazovateľ nedostatku soli a leštidla na displeji, Zvukový signál ukončenia programu, Možnosť vypnutia zvukovej signalizácie na konci programu, Uloženie posledného umývacie cyklu do pamäte, impulzné umývanie - zníženie spotreby a hlučnosti, Demo režim

Dotykový displej 

Všetky potrebné nastavenia zobrazí textový 5-miestny dotykový displej v českom aj slovenskom jazyku. Jednoducho si zvolíte program a funkciu, a o všetko ostatné sa postará umývačka.

Smart

Inteligentnú umývačku riadu je možné cez Wi-Fi alebo Bluetooth pripojiť k mobilnému zariadeniu a vzdialene s ňou komunikovať. Získate prístup k Energy Manager, ktorý vám napovie o výkone umývačky. Navyše smart hlasový asistent Amazon Alexa alebo Google Assistant ponúka možnosť ovládania inteligentnej umývačky hlasom v anglickom jazyku.

Samočistiaci filter

Praktická umývačka riadu sa môže pochváliť nerezovým filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 9
Počet súprav riadu 13
Trieda energetickej účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CFB 3B4DFX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené