Candy CHICS 5184WN

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Šírka: 54.5 cm, Výška: 180 cm, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 279,00 €

5,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Candy CHICS 5184WN v bielom prevedení je. Chladiaca časť je umiestnená hore a ponúka čistý objem 191 l. Potraviny je možné uložiť na praktické 4 sklenené poličky, 4 dverové priehradky alebo do priehľadnej plastovej zásuvky pre skladovanie zeleniny. Nechýba ani praktické LED osvetlenie. Mraziaca časť ponúka objem 71 l. Mrazené potraviny pohodlne umiestnite do 3 priehľadných plastových zásuviek. Mraziaca kapacita dosahuje 3 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 15 hodín.

Dizajn a prevedenie

Kombinovaná chladnička Candy CHICS 5184WN je v bielom prevedení a jedná sa o voľne stojaci spotrebič, ktorý je neodmyliteľnou súčasťou domácnosti. Jej celkový objem je 262 litrov. Pre pohodlné otváranie je umiestnené praktické zabudované madlo. Svojim prevedením a nenáročným dizajnom nenaruší celkový dizajn miestnosti a bez problémov sa do nej zmestí váš rodinný nákup. Určite oceníte automatické odmrazovanie chladiacej  časti, takže sa nebudete musieť zaoberať zdĺhavým čistením a ušetrený čas môžete využiť na obľúbené činnosti.

Chladiaca časť

Chladnička ponúka pre pohodlné uskladnenie vašich potravín dostatočný priestor v objeme 191 litrov. Výbavu tvoria 4 sklenené police vyrobené z tvrdeného skla, 4 dverové priehradky pre uskladnenie drobných potravín, priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny. Interiér chladničky je vybavený SKY LED osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle. O tom, že je chladnička v prevádzke, nebudete ani vedieť, pretože je to veľmi tichý spotrebič. Dosahovaná hlučnosť je len 40 dB.

Mraziaca časť

Mraznička umiestnená v dolnej časti dosahuje objem 71 litrov. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky pre skladovanie mrazených potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 3 kg/24 hod. a odolnosť voči výpadku prúdu až 15 hodín.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému SKY LED osvetleniu. Je zabudované v strope chladiacej časti. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 54.5 cm
Výška 180 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Candy CHICS 5184WN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Andrej

30. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • pomer cena / výkon