Candy CHOL 6174W/N

  • Doprava zadarmo

Výška: 170 cm, Celkový čistý objem: 331 L, NoFrost (chladnička): Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 389,00 €

7,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Jednodverová chladnička Candy CHOL 6174W/N v bielom farebnom prevedení. Disponuje celkovým objemom 331 l a maximálna dosahovaná hlučnosť je 40 dB. Na rok spotrebuje 114 kWh elektrickej energie. Radí sa do klimatickej triedy N-ST. Vo vnútri chladničky sa nachádza 5 políc a samozrejmosťou je tiež osvetlenie.

Pre rodinný nákup

Jednodverová voľne stojaca chladnička Candy CHOL 6174W/N v klasickom bielom prevedení má objem 331 litrov. Svojím prevedením a dizajnom nenaruší celkový dizajn miestnosti a bez problémov sa do nej zmestí váš rodinný nákup. Je obzvlášť vhodná do domácností alebo na chatu. 

Vnútorné vybavenie

Chladnička má dostatočné vybavenie pre pohodlné uloženie potravín. Všetky vaše potraviny môžete bezpečne ukladať na 5 prispôsobených sklenených políc. Pre ovocie a zeleninu je k dispozícii praktická zásuvka a odkladací priestor sa nachádza aj v dvierkach chladničky, ktorý je tvorený 5 priehradkami. Interiér chladničky je vybavený LED osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle.

Chladenie

Jednodverová chladnička využíva technológiu statického chladenia. Ventilačný systém rovnomerne distribuuje vzduch do celej chladničky pre zachovanie rovnomernej teploty. Uložené potraviny si tak zachovajú svoju čerstvosť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 170 cm
Celkový čistý objem 331 L
NoFrost (chladnička) Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CHOL 6174W/N

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené