Candy CHW6BF4WPX

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.5 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Kov-Plyn, Materiál mriežok: Smalt, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1, Extra veľký wok horák (počet): 1,


Cena 149,00 €

2,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Candy CHW6BF4WPX v nerezovom prevedení je vybavená 4 horákmi s 2 smaltovanými mriežkami. Gombíky v striebornej farbe s automatickým elektrickým zapaľovaním sú umiestnené v strede varnej dosky. Nechýba plynová bezpečnostná poistka. Rozmery (VxŠxH): 4,3 x 59,5 x 51 cm.

Jednoduché ovládanie

Plynová varná doska Candy CHW6BF4WPX v nerezovom prevedení, vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý. Ovládací panel je v prednej časti varnej dosky pre lepší prístup a pohodlnú manipuláciu. Prostredníctvom 4 otočných gombíkov si nastavíte intenzitu plameňa a určite si toto skvelé a praktické ovládanie rýchlo osvojíte.

Horáky a ovládacie gombíky

Varná doska je vybavená 4 horákmi. K dispozícii je elektrické zapaľovanie horákov, ktoré je integrované v ovládacom gombíku. Zapaľovanie je tak veľmi jednoduché a bezpečné. Stačí gombík otočiť a stlačiť a horák je zapálený. Vďaka bezpečnostnej poistke sa v prípade zhasnutia plameňa, uzavretie plyn. Tým je váš domov chránený pred nebezpečenstvom výbuchu z nahromadenia zemného plynu. Horáky majú  2 kvalitné bezpečnostné mriežky zo smaltu. Mriežky sú dostatočne pevné a odolné, aby udržali aj veľké a ťažké hrnce.

  • 1x DC Mono horák Ø 125 mm, 4 kW

  • 1x Rýchly horák Ø 95 mm, 2,5 kW

  • 1x Pomocný horák Ø 50 mm, 1 kW

  • 1x Stredný horák Ø 70 mm, 1,75 kW

Údržba

Údržba varnej dosky je pohodlná a nenáročná. Čistenie dosky zvládnete bežnými čistiacimi prostriedkami a v prípade väčšieho znečistenia treba odstrániť a umyť aj mriežky. Po umytí ich vložíte späť na varnú dosku a tá bude opäť pripravená na ďalšie použitie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Kov-Plyn
Materiál mriežok Smalt
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1
Extra veľký wok horák (počet) 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CHW6BF4WPX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené