Candy CHW6LBX/4U

Zobraziť

  Akcia
 • Zľava
 • Doprava zadarmo

Šírka: 59.5 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Plyn, Materiál mriežok: Smalt, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1,


Cena 97,90 €

1,96 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Plynová varná doska Candy CHW6LBX/4U v nerezovom prevedení ponúka 4 plynové horáky rôzneho priemeru a výkonu (1 rýchly, 1 pomocný a 2 stredné). Všetky horáky sú vybavené bezpečnostnou poistkou Stop Gas proti nežiadanému úniku plynu. Ovládanie varnej dosky Candy CHW6LBX je umiestnené na pravej strane pomocou 4 otočných voličov s integrovaným elektrickým zapaľovaním. Smaltované bezpečnostné mriežky pomáhajú udržať stabilitu nádob, ktoré sú uložené na varnej doske.

Jednoduché ovládanie

Plynová varná doska Candy CHW6LBX/4U v nerezovom prevedení, vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý. Ovládací panel je na boku varnej dosky pre lepší prístup a pohodlnú manipuláciu. Prostredníctvom 4 otočných gombíkov si nastavíte intenzitu plameňa a určite si toto skvelé a praktické ovládanie rýchlo osvojíte.

Horáky a ovládacie gombíky

Varná doska je vybavená 4 horákmi. K dispozícii je elektrické zapaľovanie horákov, ktoré je integrované v ovládacom gombíku. Zapaľovanie je tak veľmi jednoduché a bezpečné. Stačí gombík otočiť a stlačiť a horák je zapálený. Vďaka bezpečnostnej poistke sa v prípade zhasnutia plameňa, uzavretie plyn. Tým je váš domov chránený pred nebezpečenstvom výbuchu z nahromadenia zemného plynu. Ovládacie gombíky sa nachádzajú na bočnej časti varnej dosky a sú tak ľahko prístupné. Horáky majú  2 kvalitné bezpečnostné mriežky zo smaltu. Mriežky sú dostatočne pevné a odolné, aby udržali aj veľké a ťažké hrnce.

 • 1 x Rýchly Ø 95 mm, 2,5 kW
 • 1 x Pomocný Ø 50 mm, 1 kW
 • 2 x Stredný Ø 70 mm, 1,75 kW

Údržba

Údržba varnej dosky je pohodlná a nenáročná. Čistenie dosky zvládnete bežnými čistiacimi prostriedkami a v prípade väčšieho znečistenia treba odstrániť a umyť aj mriežky. Po umytí ich vložíte späť na varnú dosku a tá bude opäť pripravená na ďalšie použitie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Plyn
Materiál mriežok Smalt
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Candy CHW6LBX/4U

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Eva

2. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Rýchla inštalácia
 • Dobra manipulácia
 • Klasické rozmery
 • Pomer cena - kvalita
 • Pri veľkých hrncoch malo miesta

Kupovali sme najlacnejšiu plynovú dosku, napriek tomu som spokojná... <br /> Rozmerovo rovnaká ako ta pred tým co som potrebovala...<br /> Akurát ze pri veľkých hrncoch je problém ze je malo miesta ale to bolo aj pred tym (to by mi trebalo iný rozmer)


jiri

26. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • skvele
 • nic