Candy CIB633V4TP

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 220-240, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7.4 kW,


Cena 349,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Candy CIB633V4TP so sklokeramickým povrchom v čiernej farbe. K dispozícii má 4 varné zóny rôzneho výkonu a rozmeru vrátane flexi zóny. Nechýba funkcia Boost, ukazovateľ zbytkového tepla. Pre bezpečnosť je vo výbave aj detská poistka. Varnú dosku ovládate dotykovým ovládaním, umiestneným vpredu.

Varné zóny

Pre pohodlné varenie je indukčná varná doska Candy CIB633V4TP vybavená 4 indukčnými varnými zónami. Varné zóny poskytujú rôzny výkon s reguláciou s rýchlou odozvou. Varné zóny majú výkon

  • Výkon 1. výhrevného telesa (W)     1200/1650
  • Výkon 2. výhrevného telesa (W)     1200/1600
  • Výkon 3. výhrevného telesa (W)     1500/2200
  • Výkon 4. výhrevného telesa (W)     1200/1650

Všetky varné zóny disponujú indikáciou zostatkového tepla, takže predídete popáleniu a vždy budete vedieť, kedy môžete varnú dosku umyť. Pre veľmi rýchly ohrev pri maximálnom výkone disponujú varné zóny funkciou Booster. Po určitom čase sa výkon ustáli na najvyššej hodnote.

Detská poistka

Pre bezpečnú prevádzku je indukčná varné doska vybavená funkciou detskej poistky. Po jej aktivovaní zabránite manipulácii s nastavenými funkciami alebo zapnutiu varnej dosky.

Ďalšie vlastnosti

Indukcia zohrieva feromagnetické dno hrnca, a nie sklenenú plochu varnej zóny. Elektromagnetické pole prechádza cez sklokeramickú plochu priamo do hrnca, bez zbytočných strát a varenie je tak dokonale efektívne. Ak náhodou pokrm vykypí, čistenie varnej dosky je jednoduché, pretože sa jedlo na dosku nepripáli a neprilepí. Varná doska je bezrámová sklokeramická v čiernom prevedení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 220-240
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.4 kW

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CIB633V4TP

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené