Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Siemens KG36NVI35 Siemens KG36NVI35

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (2)

Kombinovaná chladnička Siemens KG36NVI35 v nerezovej farbe je zaradená v energetickej triede A++. Technológia noFrost zabraňuje tvorbe ľadu a námrazy. Jej interiér je rozdelený do dômyselných priehradok a zásuviek. Chladiaca časť má objem 237 litrov, mraziaca časť je umiestnená dole a jej objem dosahuje 87 litrov. Potraviny v mrazničke je možné uložiť v 3 priehľadných platových zásuvkách. K dispozícii má funkciu Supermrazenia. Mraziaca kapacita dosahuje 14 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 16 hodín. Ovládanie kombinovanej chladničky Siemens KG36NVI35 je elektronické, umiestnené vo vnútri. Vo výbave je optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote v mraziacej časti, optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote v chladničke.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 186 cm
 • Hĺbka: 66 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Candy CKCN 204IX/1

Vďaka svojmu šetrnému chodu je kombinovaná chladnička Candy CKCN 204IX/1 zaraďovaná do energetickej triedy A++. Jej ročná spotreba elektrickej energie je 253 kWh. Pre pohodlné otváranie dvierok je prispôsobené integrované madlá na oboch častiach chladničky. Inverter kompresor zabezpečuje vysoký výkon s významne tichšou prevádzkou, nižšou spotrebou energie a dlhšou životnosťou.

Využiteľný objem

Kombinovaná chladnička Candy CKCN 204IX/1 s celkovým objemom 340 litrov ponúka dostatočný priestor pre uskladnenie vašich potravín. čistý objem jej chladiacej časti je 240 litrov a čistý objem mraziacej časti 100 litrov.

Interiér chladničky

Chladiaca časť ponúka dostatok priestoru na uloženie väčšieho množstva potravín. Rozloženie priestoru umožňuje optimálne skladovanie rôznych druhov potravín. Vybavená je štyrmi policami z bezpečnostného skla s nerezovou lištou. Široká priehľadná zásuvka s teleskopickými pojazdami je určená pre uskladnenie zeleniny, okrem toho je chladnička vybavená praktickým kovovým držiakom fliaš. Vnútorná strana dverí disponuje 4 priehradkami a zásobníkom na vajíčka.

Fresh Zone

Kombinovaná chladnička Candy má prispôsobenú aj praktickú zásuvku Fresh Zone, ktorá udržiava potraviny dlhšie čerstvé pri teplote okolo -2°C, +3°C.

Mraznička

Mraziaca časť sa nachádza sa na spodnej časti spotrebiča. Mraziaca kapacita je 15 kg potravín za 20 hodín. V mraziacej časti sa nachádzajú tri plastové zásuvky, ktoré sú prispôsobené pre praktické uskladnenie vašich potravín. Nechýba ani nádoba na ľad.

Total No Frost

Kombinovaná chladnička Candy prináša užitočnú funkciu Total No Frost pre úsporu energie, rýchle a rovnomerné mrazenie a predovšetkým pre udržanie dlhšie čerstvých potravín. Mrazenie a chladenie prebieha pomocou ochladeného cirkulujúceho vzduchu a vzdušná vlhkosť je odvádzaná von, takže sa potraviny nepokrývajú námrazou. Rozmrazovanie pri tomto zariadení nieje nutné, prebieha totiž automaticky v pravidelných intervaloch a tak zabraňuje nepríjemnej tvorbe námrazy na stenách.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 195 cm
Hĺbka: 70 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 195 cm
Hĺbka: 70 cm
Hmotnosť: 79 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 253 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 20 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 100 L
Mraziaci výkon: 15 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 340 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 240 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 34002149

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore