Candy CMCL 4142W

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
249,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Candy CMCL 4142W v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+. Chladiaca časť je umiestnená hore a ponúka čistý objem 109 l. Potraviny je možné uložiť na praktické 2 sklenené poličky + 1 nastaviteľnú, 3 dverové priehradky a alebo do priehľadnej plastovnej zásuvky pre skladovanie zeleniny. Nechýba praktické SKY LED osvetlenie zabudované v strope chladničky. Mraziaca časť ponúka objem 48 l. Mrazené potraviny pohodlne umiestníte do 2 priehľadných plastových zásuviek. Mraziaca kapacita dosahuje 2,5 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 16 hodín. Kombinovaná chladnička Candy CMCL 4142W má vymeniteľné závesy dverí a 2 nastaviteľné nožičky.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool W5 821E W H Whirlpool W5 821E W H

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná chladnička Whirlpool W5 821E W H v bielom prevedení so 6. zmyslom je zaradená do energetickej triedy A++. Ovládanie chladničky je elektronické pomocou tlačidiel. Celkový využiteľný objem chladničky je 339 l. Chladiaci priestor s automatickým odmrazovaním a funkciou Superchladenia je umiestnený hore s objemom 228 l. Vnútorný priestor tvorí: LED osvetlenie, 4 sklenené poličky z toho 3 nastaviteľné, 1 plastová zásuvka zásuvka na ovocie a zeleninu, 3 dverové poličky. Objem mraziaceho priestoru je 111 l, pričom jeho mraziaci výkon dosahuje 5 kg /24 hod. Disponuje 3 priehľadnými plastovými zásuvkami. Hlučnosť kombinovanej chladničky Whirlpool W5 821E W H dosahuje 38 dB.

Základné parametre

  • Šírka: 59,5 cm
  • Výška: 188,8 cm
  • Hĺbka: 68,8 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Dizajn a prevedenie

Kombinovaná chladnička Candy CMCL 4142W je v bielom prevedení a jedná sa o voľne stojaci spotrebič, ktorý je neodmyliteľnou súčasťou domácnosti. Jej celkový objem je 157 litrov. Pre pohodlné otváranie je umiestnené praktické zabudované madlo. Svojim prevedením a nenáročným dizajnom nenaruší celkový dizajn miestnosti a bez problémov sa do nej zmestí váš rodinný nákup. Určite oceníte automatické odmrazovanie chladiacej  časti, takže sa nebudete musieť zaoberať zdĺhavým čistením a ušetrený čas môžete využiť na obľúbené činnosti.

Chladiaca časť

Chladnička ponúka pre pohodlné uskladnenie vašich potravín dostatočný priestor v objeme 109 litrov. Výbavu tvoria 2 + 1 sklenené police vyrobené z tvrdeného skla, 3 dverové priehradky pre uskladnenie drobných potravín, priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny. Interiér chladničky je vybavený SKY LED osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle. O tom, že je chladnička v prevádzke, nebudete ani vedieť, pretože je to veľmi tichý spotrebič. Dosahovaná hlučnosť je len 38 dB.

Mraziaca časť

Mraznička umiestnená v dolnej časti dosahuje objem 48 litrov. Vnútorné vybavenie tvoria 2 priehľadné plastové zásuvky pre skladovanie mrazených potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 2,5 kg/24 hod. a odolnosť voči výpadku prúdu až 16 hodín.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému SKY LED osvetleniu. Je zabudované v strope chladiacej časti. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 47,4 cm
Výška: 144 cm
Hĺbka: 49,2 cm
Dvojokruhový NoFrost: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 47,4 cm
Výška: 144 cm
Hĺbka: 49,2 cm
Hmotnosť: 41 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+
Ročná spotreba energie: 203 kWh
Klimatická trieda: ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 16 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 48 L
Mraziaci výkon: 2,5 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 157 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 109 L

Funkcie

Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Nie

Ostatné

Kód produktu: 34003998

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore