Candy CMCL 4142WN

  • Doprava zadarmo

Šírka: 47.4 cm, Výška: 144 cm, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: F,


Cena 249,00 €

4,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Candy CMCL 4142WN v bielom prevedení. Chladiaca časť je umiestnená hore a ponúka čistý objem 109 l. Potraviny je možné uložiť na praktické 3 sklenené poličky, 3 dverové priehradky alebo do priehľadnej plastovej zásuvky pre skladovanie zeleniny. Nechýba ani praktické LED bočné osvetlenie. Mraziaca časť ponúka objem 48 l. Mrazené potraviny pohodlne umiestnite do 3 priehľadných plastových zásuviek. Mraziaca kapacita dosahuje 2,5 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 16 hodín.

Dizajn a prevedenie

Kombinovaná chladnička Candy CMCL 4142WN je v bielom prevedení a jedná sa o voľne stojaci spotrebič, ktorý je neodmyliteľnou súčasťou domácnosti. Jej celkový objem je 157 litrov. Pre pohodlné otváranie je umiestnené praktické zabudované madlo. Svojim prevedením a nenáročným dizajnom nenaruší celkový dizajn miestnosti a bez problémov sa do nej zmestí váš rodinný nákup. Určite oceníte automatické odmrazovanie chladiacej  časti, takže sa nebudete musieť zaoberať zdĺhavým čistením a ušetrený čas môžete využiť na obľúbené činnosti.

Chladiaca časť

Chladnička ponúka pre pohodlné uskladnenie vašich potravín dostatočný priestor v objeme 109 litrov. Výbavu tvoria 2 + 1 sklenené police vyrobené z tvrdeného skla, 3 dverové priehradky pre uskladnenie drobných potravín, priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny. Interiér chladničky je vybavený LED bočným osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle. O tom, že je chladnička v prevádzke, nebudete ani vedieť, pretože je to veľmi tichý spotrebič. Dosahovaná hlučnosť je len 38 dB.

Mraziaca časť

Mraznička umiestnená v dolnej časti dosahuje objem 48 litrov. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky pre skladovanie mrazených potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 2,5 kg/24 hod. a odolnosť voči výpadku prúdu až 16 hodín.

Low Frost

Low Frost systém chladenia s menšou tvorbou námrazy v mrazničke. Chladiaci okruh je skrytý v stenách mrazničky, čím sa znižuje tvorba námrazy. Mraznička vyžaduje zriedka manuálne odmrazovanie (iba 1x za rok!) Chladný vzduch je v mrazáku distribuovaný rovnomerne a tým je zaručená vyššia účinnosť chladenia. Zásuvky sú vyrobené tak, aby sa dali ľahko čistiť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 47.4 cm
Výška 144 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CMCL 4142WN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené