Candy CMDDS 5144SHN


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 163 l, Čistá kapacita mrazničky: 41 l, Ročná spot. energie: 176 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Šírka: 55 cm, Výška: 143 cm. Viac info


Cena 339,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Candy CMDDS 5144SHN má nerezové povrchové prevedenie. Čistý objem chladiacej časti je 163 litrov a objem mraziacej časti 41 litrov čo je dostačujúce na uskladnenie potravín. Vnútorné vybavenie chladničky je tvorené tromi sklenenými policami, zásuvkou na ovocie a zeleninu a tromi priehradkami v dvierkach. Pre lepšiu viditeľnosť je osvetlenie vnútorného priestoru za pomoci LED a odmrazovanie chladiacej časti je automatické. Mraznička dokáže za 24 hodín zamraziť 2 kg čerstvých potravín. Akumulačná doba pri výpadku prúdu 15 hodín. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky Candy CMDDS 5144SHN je 40 db.

Chladiaci priestor

Kombinovaná chladnička Candy CMDDS 5144SHN má mechanické ovládanie a je vhodná pre všetkých, ktorí potrebujú dostatok miesta pre potraviny. Chladnička s mrazničkou umiestnenou hore má celkový objem až 204 l, z čoho práve 163 l prislúcha chladiacemu priestoru. Vnútro chladničky disponuje tromi sklenenými poličkami, z toho dve nastaviteľné, ktorých umiestenie si môžete sami nastaviť. Vo dvierkach chladničky sú priehľadné priehradky, kde je možnosť skladovať drobné potraviny. K dispozícii je aj priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny. Vnútorné osvetlenie je LED a odmrazovanie chladničky je automatické. Táto kombinovaná chladnička tiež disponuje nastaviteľnými dvierkami, ktorých orientáciu je možné zmeniť.

Mraziaci priestor

Objem mrazničky, ktorá je umiestnená hore predstavuje 41 L. S jednou poličkou je priestor mraziaku rozdelený na optimálne rozmiestnenie potravín vo vnútri zariadenia. Zmrzlina, mäso či mrazená zelenina a ovocie, to všetko si nájde svoje miesto. Mraziaca kapacita 2 kg/24 hodín a doba skladovania pri výpadku je 15 hodín. 

Šetrnosť

Candy CMDDS 5144SHN vám ušetrí veľa peňazí za elektrinu. Chladenie je optimalizované, aby bolo čo najúčinnejšie bez zbytočných strát. S nízkou hlučnosťou iba 40 dB bude Candy CMDDS 5144SHN tichým spoločníkom vo vašej kuchyni.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 55 cm
Výška 143 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Candy CMDDS 5144SHN

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Silvia

31. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca