Candy CMGA20TNDB

  • Doprava zadarmo

Mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 700 W, Výkon grilu: 900 W, Vstavaný displej, Farba: čierna, Výška: 26,2 cm, Šírka: 45,2 cm, Hĺbka: 35,7 cm. Viac info


Cena 100,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,02 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mikrovlnná rúra Candy CMGA20TNDB z rady New Timeless v čiernej farbe s nerezovým lemom má objem 20 litrov, 6 úrovní výkonu a 20 automatických programov vrátane rozmrazovania a grilu. Disponuje aj programom na čistenie Autoclean, detskou poistkou, časovačom, digitálnymi hodinami a zvukovou signalizáciou. Vo vnútri je otočný tanier s priemerom 24,5 cm.

Candy CMGA20TNDB

Mikrovllná rúra Candy CMGA20TNDB v čiernom prevedení  s nerezovým lemom zohreje jedlo v priebehu niekoľkých okamihov. S objemom rúry až 20 litrov a výkonom 700 W dokáže mikrovlnka jednoducho a účinne zohriať takmer akékoľvek jedlo. Výhodou mikrovlnky je funkcia grilu s výkonom 900 W. K dispozícii máte až 6 stupňov výkonu a 20 automatických programov. Aktuálne nastavenie a informácie o mikrovlnke nájdete na prehľadnom displeji. O bezpečnosť sa postará detská poistka za pomoci ktorej zablokujete tlačítka ovládania. Priemer taniera je 24,5 cm. 

Jednoduché ovládanie

Pomocou digitálneho displeja a ovládacieho gombíka si jednoducho nastavíte všetky programy mikrovlnnej rúry, ktorý práve potrebujete. Či už ohrev, grill, rozmrazovanie alebo zdravé varenie.

Programy a benefity

Široká ponuka funkcií a programov, uspokojí každého človeka. Určite oceníte program: polievka, popcorn, ovsená kaša a program pre samočistenie - Autoclean. Máte radi zdravé stravovanie či už potrebujete rýchlo rozmraziť potraviny z mrazničky? Žiadny problém, mikrovlnka Candy CMGA20TNDB má riešenie aj na toto. 

Programy varenia

  • Mikrovlnný ohrev samostatný, gril samostatný, mikrovlny + gril
  • 6 úrovní výkonu
  • Automatické programy 20
  • Rozmrazovanie
  • Expresné varenie
  • Programy: Polievka, Popcorn, Ovsená kaša

Funkcie

Doplnkový obsah v aplikácii hOn (napr. Tipy a Triky, Recepty, Tipy na údržbu, atď., bez možnosti diaľkového ovládania). Rúra nie je pripojená k Wifi.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Počet programov 20
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Áno
Vnútorný objem 20 L
Výkon grilu 900 W
Typ varenia gril

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CMGA20TNDB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami