Candy CMGA23TNDB

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 23 l, Mikrovlnný výkon: 900 W, Výkon grilu: 1000 W, Vstavaný displej, Farba: čierna, Výška: 28,1 cm, Šírka: 48,3 cm, Hĺbka: 40,6 cm. Viac info


Cena 112,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 115,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,26 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Candy CMGA23TNDB v čierne farbe s nerezovým lemom má objem 23 litrov, 6 úrovní výkonu, 20 automatických programov a čistiaci program AutoClean. Vybavená digitálnymi hodinami, časovačom, zvukovou signalizáciou, detskou poistkou a otočným tanierom s priemerom 27 cm. Možnosť nájdenia receptov v aplikácii hOn bez pripojenia k Wi-Fi.

Candy CMGA23TNDB

Mikrovllná rúra Candy CMGA23TNDB v čiernom prevedení zohreje jedlo v priebehu niekoľkých okamihov. S objemom rúry až 25 litrov a výkonom 900 W dokáže mikrovlnka jednoducho a účinne zohriať takmer akékoľvek jedlo. Výhodou mikrovlnky je funkcia grilu s výkonom 1000 W. K dispozícii máte až 6 stupňov výkonu a 20 automatických programov. Aktuálne nastavenie a informácie o mikrovlnke nájdete na prehľadnom displeji. O bezpečnosť sa postará detská poistka za pomoci ktorej zablokujete tlačítka ovládania. Priemer taniera je 27cm. 

Jednoduché ovládanie

Pomocou digitálneho displeja a ovládacieho gombíka si jednoducho nastavíte všetky programy mikrovlnnej rúry, ktorý práve potrebujete. Či už ohrev, grill, rozmrazovanie alebo zdravé varenie.

Programy a benefity

Široká ponuka funkcií a programov, uspokojí každého človeka. Určite oceníte program: polievka, popcorn, ovsená kaša a program pre samočistenie - Autoclean. Máte radi zdravé stravovanie či už potrebujete rýchlo rozmraziť potraviny z mrazničky? Žiadny problém, mikrovlnka Candy CMGA23TNDB má riešenie aj na toto. 

Programy varenia

  • Mikrovlnný ohrev samostatný, gril samostatný, mikrovlny + gril
  • 6 úrovní výkonu
  • Automatické programy 20
  • Rozmrazovanie
  • Expresné varenie
  • Programy: Polievka, Popcorn, Ovsená kaša

Funkcie

Doplnkový obsah v aplikácii hOn (napr. Tipy a Triky, Recepty, Tipy na údržbu, atď., bez možnosti diaľkového ovládania). Rúra nie je pripojená k Wifi.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Počet programov 20
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Áno
Vnútorný objem 23 L
Výkon grilu 1000 W
Typ varenia gril

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CMGA23TNDB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami