Candy CMGN 6184S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
559,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,18 €

Doprava zadarmo

V súčasnej dobe nie je produkt dostupný a od dodávateľa nemáme upresnený dátum dodania. Ak máte o produkt záujem, nastavte si stráženie zmeny dostupnosti cez tlačidlo - MÁM ZÁUJEM, prostredníctvom ktorého vám dáme vedieť o naskladnení produktu hneď ako k tomu dôjde.
Mám záujem

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Candy CMGN 6184S v nerezovej farbe je zaradená do energetickej triedy A++. Vnútorný celkový objem dosahuje 317 litrov. Odmrazovanie sa realizuje automaticky a to v chladiacej i mraziacej časti. Chladiaci priestor s objemom 223 litrov má vnútorné vybavenie, tvorené: 2 + 1 +1 sklenených políc, 4 dverové priehradky, plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny, 1 zásuvka Fresh Zone, držiak na vajíčka, držiak na víno a LED osvetlenie. Mraziaca časť umiestnená dole má objem 94 l. Vnútorný priestor je vybavený 3 plastovými zásuvkami. Jej mraziaca kapacita dosahuje 4,5 kg / 24 hod. a odolnosť voči výpadku prúdu 11 hodín. Pre ľahšiu manipuláciu pri otváraní je chladnička Candy CMGN 6184S vybavená zabudovaným madlom, 2 nastaviteľnými nožičkami a vymeniteľným závesom dverí. Hlučnosť 42 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool WNF9 T3Z X H Whirlpool WNF9 T3Z X H

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná chladnička Whirlpool WNF9 T3Z X H v nerezovej farbe s Multi-Flow systémom chladenia je zaradená do energetickej triedy A+++. NoFrost technológia s beznámrazovým systémom v chladničke a mrazničke. Ovládanie je elektronické pomocou tlačidiel s alarmom dverí. Celkový objem kombinovanej chladničky dosahuje 368 l. Chladiaca časť, umietnená hore s automatickým odmrazovaním je vybavená LED osvetlením, ventilátorom, funkciou superchladenia a možnosťou nastavenia prázdninového režimu. Vnútorné vybavenie tvoria 4 nastaviteľné sklenené poličky, zásuvka s nulovou zónou Activ 0°, plastová zásuvka na ovocie a zeleninu, 4 dverové poličky a držiak na vajíčka. Využiteľný objem mrazničky s beznámrazovým NoFrost systémom dosahuje 104 l. Jej mraziaci výkon je 10 kg / 24 hodin. K dispozícii je funkcia rýchleho zmrazovania a ECO Night. Vybavená je 3 plastovými košmi pre skladovanie potravín a miskou na ľadové kocky. Hlučnosť kombinovanej chladničky Whirlpool WNF9 T3Z X H dosahuje 37 dB.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 201 cm
 • Hĺbka: 72 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Dizajn a prevedenie

Kombinovaná chladnička Candy CMGN 6184S  je v nerezovom prevedení a jedná sa o voľne stojaci spotrebič. Jej celkový objem je 317 litrov. Pre pohodlné otváranie je umiestnené praktické zabudované madlo. Svojim prevedením a nenáročným dizajnom nenaruší celkový dizajn miestnosti a bez problémov sa do nej zmestí váš rodinný nákup. Určite oceníte automatické odmrazovanie, takže sa nebudete musieť zaoberať zdĺhavým čistením a ušetrený čas môžete využiť na obľúbené činnosti.

Chladiaca časť

Chladnička ponúka pre pohodlné uskladnenie vašich potravín dostatočný priestor v objeme 223 litrov. Výbavu tvoria 2 + 1+ 1  sklenené police vyrobené z tvrdeného skla, 4 dverové priehradky pre uskladnenie drobných potravín, priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny, jedna zásuvka Fresh Zone s teplotou blízkou 0 s reguláciou vlhkosti, držiak na vino a držiak na vajíčka. Interiér chladničky je vybavený  LED osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle. O tom, že je chladnička v prevádzke, nebudete ani vedieť, pretože je to veľmi tichý spotrebič. Dosahovaná hlučnosť je len 42 dB.

Mraziaca časť

Mraznička umiestnená v dolnej časti dosahuje objem 94 litrov. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky pre skladovanie mrazených potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 4,5 kg/24 hod. a odolnosť voči výpadku prúdu až 11 hodín.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 185,5 cm
Hĺbka: 63,5 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 185,5 cm
Hĺbka: 63,5 cm
Hmotnosť: 96 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 240 kWh
Klimatická trieda: SN-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 11 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 94 L
Mraziaci výkon: 4,5 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 317 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 223 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: 34002537

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore