Candy CMIOLS 5144WH/N

Zobraziť

    AkciaOdporúčame
  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Výška: 142 cm, Celkový čistý objem: 230 L, NoFrost (chladnička): Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 289,00 €

Zľava 3 % z pôvodnej ceny: 299,00 € Zobraziť nápoveď

5,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Jednodverová chladnička Candy CMIOLS 5144WH/N v bielej farbe. Čistý využiteľný priestor je 230 l. Maximálna dosahovaná hlučnosť nepresahuje 40 dB. Na rok spotrebuje 102 kWh elektrickej energie.

Candy CMIOLS 5144WH/N

Jednodverová voľne stojaca chladnička v klasickom bielom prevedení má objem 230 litrov. Svojím prevedením a dizajnom nenaruší celkový dizajn miestnosti a bez problémov sa do nej zmestí váš rodinný nákup. Je vhodná do domácností alebo na chatu. Pre pohodlnejšie otváranie je v hornej časti dvierok umiestnené madlo.

Vnútorné vybavenie

Chladnička má dostatočné vybavenie pre pohodlné uloženie potravín. Všetky vaše potraviny môžete bezpečne ukladať na 4 sklenené police. Pre ovocie a zeleninu je k dispozícii praktická zásuvka a odkladací priestor sa nachádza aj v dvierkach chladničky, ktorý je tvorený 4 priehradkami. Interiér chladničky je vybavený LED osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle.

Chladenie

Jednodverová chladnička využíva technológiu statického chladenia. Ventilačný systém rovnomerne distribuuje vzduch do celej chladničky pre zachovanie rovnomernej teploty. Uložené potraviny si tak zachovajú svoju čerstvosť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 142 cm
Celkový čistý objem 230 L
NoFrost (chladnička) Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Candy CMIOLS 5144WH/N

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

JAROSLAV

6. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené