Candy CMNR6204XPUEWIFI

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
579,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná smart chladnička Candy CMNR6204XPUEWIFI v striebornom prevedení je zaradená do energetickej triedy A++. Prostrednictvom mobilného zariadenia s Wi-Fi a aplikácie Simply Fi je možné ju ovládať nadiaľku. Chladiaca časť ponúka 257 l a mraznička 94 l skladovacieho priestoru. Antibakteriálny systém Puration účinne ochráni pomocou UVA svetla a titánového filtra pred až 99,9 % baktériami už za 30 minút. Inteligentná kombinovaná chladnička Candy CMNR6204XPUEWIFI má automatické rozmravovanie oboch častí. Ovládanie je veľmi jednoduché pomocou dotykového guľatého displeja na dverách. Chladnička s funkciami rýchleho chladenia, Eco a dovolenka má 2 + 1 + 1 nastaviteľných sklenených políc, 6 dverových priehradok, Crisper zásuvku pre ovocie a zeleninu, Fresh Zone zásuvku s teplotou -2 - +3°C, držiak na víno a na vajíčka. Mraziaca časť je vybavená 3 plastovými zásuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 4,5 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 14 hodín. Záves dvierok je vymeniteľný podľa potreby.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

LG GBB62PZFFN LG GBB62PZFFN

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte debničku ovocia v hodnote až do 80 € ako darček po registrácii
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (4)

Kombinovaná chladnička LG GBB62PZFFN vo farbe Platinum Silver je zaradená v energetickej triede A+++. Total No Frost chladnička má objem chladiacej časti 277 l a mraziacej časti 107 l. Disponuje rozšíreným prúdením chladného vzduchu MultiAirFlow, a tiež ochranou dverového tesnenia proti plesniam. Kombinovanú smart chladničku môžete ovládať prostredníctvom Wi-Fi a SmartThinQ na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. Chladiaca časť je vybavená 3 policami z tvrdeného skla, 2 zásuvkami: 1 Fresh Balancer, 1 Fresh Converter a 4 dverovými policami. Nechýba držiak na víno a na vajíčka. Mraziaca časť, umiestnená dole má 3 priehľadné plastové zásuvky (z toho 1 Big Box) a 1 drôtenú poličku. Mraziaca kapacita dosahuje 14 kg/24 hod. a akumulačná doba 19 hodín. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky LG GBB62PZFFN dosahuje 36 dB.

Základné parametre

  • Šírka: 59,5 cm
  • Výška: 203 cm
  • Hĺbka: 68,2 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Dizajn a prevedenie

Kombinovaná inteligentná chladnička Candy CMNR6204XPUEWIFI je v nerezovom prevedení a jedná sa o voľne stojaci spotrebič. Jej celkový objem je 351 litrov. Pre pohodlné otváranie je umiestnené praktické zabudované madlo. Svojim prevedením a nenáročným dizajnom nenaruší celkový dizajn miestnosti a bez problémov sa do nej zmestí váš rodinný nákup. Určite oceníte automatické odmrazovanie chladiacej aj mraziacej časti, takže sa nebudete musieť zaoberať zdĺhavým čistením a ušetrený čas môžete využiť na obľúbené činnosti. Prostrednictvom mobilného zariadenia s Wi-Fi a aplikácie Simply Fi je možné ju ovládať nadiaľku. Na spotrebiči je v prípade potreby možné jednoducho obrátiť smer otváranie dverí.

Ovládajte funkcie chladničky nadiaľku

Inteligentná kombinovaná chladničky je zaradená do rady spotrebičov s technológiou SmarFi+, ktoré je možné cez Wi-Fi pripojiť k mobilnému zariadeniu a vzdialene s ním komunikovať a uľahčiť vám tak život. Pomocou mobilnej aplikácie Candy simply-Fi môžete ovládať napr. prostredníctvom smart telefónu nastavenie teplôt a ostatné funkcie kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádazate.

Praktické funkcie

  • Funkcia Puration Evo - pomocou LED stetiel UVA aktivuje titánový filter, ktorý vytvorí reakciu "fotokatalýzy", ktorá ničí baktérie vo vzduchu v chladničke. Filter je účinný 10 rokov.
  • Smart ECO - umožňuje nastaviť chladničku do stavu maximálnej energetickej účinnosti +4°C/chladnička a -+18°C/mraznička.
  • Funkcia Fast Cooling - rýchle chladenie v chladničke
  • Funkcia Fast Freezing - rýchle zmrazenie veľkého množstva potravín s uchovaním výživových vlastností.
  • Funkcie Holiday - deaktivuje priestor chladničky, pričom mraznička beží.
  • Akustický signál otvorených dverí

Chladiaca časť

Chladnička ponúka pre pohodlné uskladnenie vašich potravín dostatočný priestor v objeme 257 litrov. Výbavu tvoria 2 + 1 + 1 sklenené police vyrobené z tvrdeného skla, 6 dverových priehradok pre uskladnenie drobných potravín, Crisper zásuvka pre ovocie a zeleninu, Fresh Zone zásuvka s teplotou -2 - +3°C, držiak na víno a na vajíčka. Crisper zásuvka udržuje najvyššiu vlhkosť, preto je vhodná pre skladovanie čerstvých šalátov, ovocia, zeeniny a podobne. Interiér chladničky je vybavený LED osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle. O tom, že je chladnička v prevádzke, nebudete ani vedieť, pretože je to veľmi tichý spotrebič. Dosahovaná hlučnosť je len 42 dB.

Mraziaca časť

Mraznička umiestnená v dolnej časti dosahuje objem 94 litrov. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky pre skladovanie mrazených potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 4 kg/24 hod. a odolnosť voči výpadku prúdu až 14 hodín.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 200 cm
Hĺbka: 63,5 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 200 cm
Hĺbka: 63,5 cm
Hmotnosť: 60 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 252 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 14 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 94 L
Mraziaci výkon: 4,5 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 351 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 257 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: 34002710

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore