Candy CS 1071DE/1-S

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Kapacita bubna: 7 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1000 ot./min., Počet programov: 16, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 249,00 €

Zľava 4 % z pôvodnej ceny: 259,00 € Zobraziť nápoveď

4,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená práčka Candy CS 1071DE/1-S v bielom farebnom prevedení. Disponuje kapacitou pre 7 kg bielizne a na výber budete mať z 16 + 40 SmartTouch programov. Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1000 ot./min. Maximálna hlučnosť pri praní nepresahuje 58 dB a pri odstreďoaní 77 dB. Nechýba vstavaný displej, detská poistka či smart ovládanie prostredníctvom technológie NFC.

Praktický spotrebič

Inteligentná práčka Candy CS 1071DE/1-S s predným plnením v bielej farbe s digitálnym otočným voličom. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Na jeden prací cyklus môžete vyprať až 7 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1000 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými a 40 programami Smart Touch si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie.

Programy a funkcie

  • Programy: Bavlna, Bavlna + predpierka, Eco 40–60°C, 20°C, Syntetika, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Džínsy, Hygienický, Vlna/ručné pranie, Jemné, Rýchly zmiešaný a farebný 59 min, Rýchly pre malú náplň 14 min, Rýchly pre malú náplň 30 min, Rýchly pre malú náplň 44 min, Rýchla perfektná bavlna 59 min
  • Funkcie: Extra plákanie, Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Zablokovanie tlačidiel, Bezpečnostný zámok dverí, Ochrana proti úniku vody Antioverflow, Ochrana proti prepeneniu, LED kontrolky

Kg Detector

Výkon šitý na mieru každému naplnenie práčky. Kg Detector nastavuje prívod vody a čas pracieho cyklu podľa váhy bielizne a tým znižuje spotrebu energie, čím sa pranie stáva vysoko efektívnym.

Materiál bubna

Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča. Bubon Shiatsu má navyše na povrchu masážne body pre šetrné zaobchádzanie s vašou bielizňou.

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie inteligentnej práčky pomocou technológie NFC so smartfónom. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. 

Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

  • Smart pracie cykly: aplikácia ponúka viac ako 40 ďalších programov prania. Učite si spomedzi nich vyberiete ten najvhodnejší.
  • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie začne alebo skončí.
  • Inteligentná kontrola: ponúka jednoduchšie riadenie pre lepší výkon. Prostredníctvom pravidelného monitoringu vás bude informovať o stave vašej práčky. V prípade chyby alebo poruchy vám sprievodca pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie.
  • Moje štatistiky: inteligentná práčka má všetko pod kontrolou. Môžete si kontrolovať najviac používané programy a naučiť sa ako zlepšiť vaše pracie návyky.
  • Typy & rady: v ponuke je kompletný rad návrhov a rád ako ušetriť čas a peniaze a pritom dosiahnuť dokonalé výsledky prania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1000 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CS 1071DE/1-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené