Candy CS34 1062DE/2-S


Kapacita bubna: 6 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1000 ot./min., Počet programov: 16, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 269,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 299,00 € Zobraziť nápoveď

5,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená práčka Candy CS34 1062DE/2-S v bielom farebnom prevedení, Disponuje kapacitou pre 6 kg bielizne a na výber budete mať z 16 + 40 SmartTouch programov. Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1000 ot./min. Maximálna hlučnosť pri praní nepresahuje 56 dB a pri odstreďoaní 75 dB. Nechýba vstavaný displej, detská poistka či smart ovládanie prostredníctvom technológie NFC.

Praktický spotrebič

Inteligentná práčka Candy CS34 1062DE/2-S s predným plnením v bielej farbe s digitálnym otočným voličom. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Na jeden prací cyklus môžete vyprať až 6 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1000 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými a 40 programami Smart Touch si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie.

Programy a funkcie

  • Programy: Bavlna, Bavlna + predpierka, Eco 40–60°C, 20°C, Syntetika, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Džínsy, Hygienický, Vlna/ručné pranie, Jemné, Rýchly zmiešaný a farebný 59 min, Rýchly pre malú náplň 14 min, Rýchly pre malé náplne 30 min, Rýchly pre malé náplne 44 min, Rýchla perfektná bavlna 59 min, Smart Touch 
  • Funkcie: Extra plákanie, Hygienický+, Jednoduché žehlenie, Odložený štart až 24 hodín, Rýchly/Nastavenie miery znečištenia (3), Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovanie, Zablokovanie tlačidiel

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové komunikáciu inteligentnej práčky pomocou technológie NFC so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy Simply-Fi so smartfónom alebo tabletom s operačným systémom Android vybaveným funkciou NFC. Vždy keď budete chcieť využiť smart funkcie inteligentnej práčky je potrebné najprv aktivovať režim Smart Touch nastavením ovládania do správnej polohy, aktivovať v telefóne funkciu NFC a potom udržiavať mobilné zariadenie v blízkosti loga Smart Touch, ktoré sa nachádza na ovládacom panely. 

Hlavné výhody: 

  • Inteligentná kontrola: ponúka jednoduchšie riadenie pre lepší výkon. Prostredníctvom pravidelného monitoringu vás bude informovať o stave vašej práčky. V prípade chyby alebo poruchy vám sprievodca pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie.
  • Moje štatistiky: inteligentná práčka má všetko pod kontrolou. Môžete si kontrolovať najviac používané programy a naučiť sa ako zlepšiť vaše pracie návyky.
  • Hlasový asistent : stiahnite si pomocou neho ten najlepší a najvhodnejší prací cyklus. Pomôže vám krok za krokom pri výbere ideálneho cyklu pre vás. Stačí sa opýtať a nasledovať inštrukcie. V 3 krokoch môžete nájsť najlepší prací cyklus na základe komuníkácie s vašou práčkou. Aplikácia vám navrhne ten navhodnejší, ktorý spĺňa vaše potreby.
  • Smart pracie cykly: aplikácia ponúka viac ako 40 ďalších programov prania. Učite si spomedzi nich vyberiete ten najvhodnejší.
  • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie začne alebo skončí.
  • Typy & rady: v ponuke je kompletný rad návrhov a rád ako ušetriť čas a peniaze a pritom dosiahnuť dokonalé výsledky prania.

Kg Detector

Výkon šitý na mieru každému naplnenie práčky. Kg Detector nastavuje prívod vody a čas pracieho cyklu podľa váhy bielizne a tým znižuje spotrebu energie, čím sa pranie stáva vysoko efektívnym.

Materiál bubna

Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča.

Bezpečná prevádzka

Pre bezproblémovú prevádzku disponuje práčka praktickými bezpečnostnými funkciami. Pred vytopením ochráni vašu kúpeľňu ochrana proti pretečeniu Antioverflow. Neželanej manipulácii s práčkou zabráni detská poistka.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 6 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1000 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CS34 1062DE/2-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené