Candy CSO 1285D3-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
279,00 €

Pôvodná cena 299,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená práčka Smart Pro Candy CSO 1285D3-S má kapacitu bubna pre pranie 8 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Active Motion System zosilňuje čistiaci účinok zvýšenou rýchlosťou otáčania bubnu na viacerých úrovniach počas prania. Inteligentnú práčku Candy CSO 1285D3-S je možné ovládať pomocou otočného voliča a digitálneho 5 miestneho displeja v českom jazyku. Rovnako umožňuje ovládanie na diaľku pomocou smartfónu pripojeného k Wifi + Bluetooth. Smart práčka ponúka 16 základných programov + Wifi programy a množstvo užitočných funkcií vrátane parného prania a odloženého štartu až o 24 hodín. Disponuje bezpečnostným zámkom dverí, ochranou proti úniku vody Antiowerflow a ochranou proti prepeneniu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 7 %

Ďalšie varianty tovaru

Hore

Zvážte aj tento produkt

Hoover DXOA44 38AHC3/2 Hoover DXOA44 38AHC3/2

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Spredu plnená smart práčka Hoover DXOA44 38AHC3/2 v bielej farbe a energetickej triede A+++ zvládne vyprať až 8 kg bielizne s maximálnymi otáčkami 1300 ot./min. Ročná spotreba energie je 177 kWh. Hlučnosť práčky dosahuje 51 dB pri praní a 77 dB pri odstreďovaní. Digitálny dotykový displej pre nastavenie 16 základných programov. Funkcie Aquaplus (pre citlivú pokožku), Mix a Wash, Baby program a iné. Spoľahlivý výkon s tichým invertorovým motorom. Disponuje technológiami Odložený štart, Automatické váženie bielizne či All in One. Bezpečné používanie vďaka Antioverflow a ochrane pri prepenení. Práčka Hoover DXOA44 38AHC3/2 sa postará o vašu čistú bielizeň.

Základné parametre

 • Hĺbka: 44 cm
 • Maximálna hlučnosť: 51 dB
 • Kapacita bubna: 8 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický spotrebič

Inteligentná práčka Candy CSO 1285D3-S s predným plnením v bielej farbe v bielom prevedení s digitálnym otočným voličom. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Zaradená je do energetickej triedy A+++. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1200 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými a 40 Smart Touch programami s možnosťou odloženého štartu si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Práčku je možné ovládať prostredníctvom smartfónu pripojeného k Wifi + Bluetooth nadiaľku cez aplikáciu simply Fi.

Programy a funkcie

K dispozícii je aj 9 rýchlych programov do 1 hodiny. Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstraňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie.

 • 16 programov základných + Wifi programy: Odolná bavlna, Bavlna, Eco 20°C, Vlna/Ručné pranie, Syntetika a farebné, Plákanie, Odčerpávanie a Odstreďovanie, Rýchly jemné 59 min, Rýchly Šport Plus 39 min, Rýchly Hygienický Plus 59 min, Rýchlý úsporný 14, 30, 44 min, Rychlý zmiešané a farebné 59 min, Rýchly Čistá bavlna 59 min, Rýchly denný 49 min, Wifi programy.
 • Funkcie: Odložený štart až 24 hod, Predpierka, Extra plákanie (3), Parné funkcie, Rýchly/Nastavenie miery znečištenia (3), Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovanie, Zablokovánie tlačidiel.

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie smart práčky pomocou technológie Wi-Fi alebo bluetooth so smart telefónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť 40 ďalších pracích programov.

Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Smart pracie cykly: aplikácia ponúka viac ako 40 ďalších programov prania. Učite si spomedzi nich vyberiete ten najvhodnejší.
 • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie začne alebo skončí.
 • Inteligentná kontrola: ponúka jednoduchšie riadenie pre lepší výkon. Prostredníctvom pravidelného monitoringu vás bude informovať o stave vašej práčky. V prípade chyby alebo poruchy vám sprievodca pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie.
 • Moje štatistiky: inteligentná práčka má všetko pod kontrolou. Môžete si kontrolovať najviac používané programy a naučiť sa ako zlepšiť vaše pracie návyky.
 • Typy & rady: v ponuke je kompletný rad návrhov a rád ako ušetriť čas a peniaze a pritom dosiahnuť dokonalé výsledky prania.

Materiál bubna

Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča. Bubon Shiatsu má navyše na povrchu masážne body pre šetrné zaobchádzanie s vašou bielizňou.

Ďalšie vlastnosti

Inteligentná práčka má veľký 5 miestny displej v českom jazyku a otočný volič, ktorým si jednoducho vyberiete ten správny prací program. Taktiež disponuje

 • AC motorom
 • Active Motion systém - účinnejšie čistenie zosilneným zvýšením rýchlosti otáčania bubnu na viacerých úrovniac počas prania.
 • ochranou proti úniku vody Antioverflow
 • ochranou proti nadmernému peneniu
 • bezpečnostným zámkom dverí.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 52 cm
Maximálna hlučnosť: 61 dB
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 16
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 196 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Maximálna hĺbka: 52 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 52 cm
Hmotnosť: 66,5 Kg
Maximálna hĺbka: 52 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 61 dB
Hluk pri odstreďovaní: 77 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 210 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.odstreď.: A
Celková spotreba: 1,07 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 196 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9850 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: otočné
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Následné sušenie v sušičke: Áno
Technológia: Wifi, Bluetooth
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Priestor na umiestnenie: Stredný 45-57 cm (hĺbka)
Počet členov domácnosti: 4 členovia
Špeciálne programy: Športový program

Ostatné

Kód produktu: 31008915

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore