Candy CSO C8DG-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Vystavené kusy v 1 predajni

Cena:
259,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,18 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kondenzačná smart sušička bielizne s tepelným čerpadlom Candy CSO C8DG-S Smart Pro disponuje kapacitou bubna pre sušenie 8 kg bielizne. Ponúka 14 základných programov z toho až 7 rýchlych programov do 90 minút. Inteligentnú sušičku bielizne je možné ovládať aj prostredníctvom mobilného zariadenia, ktoré je pripojené k Wifi + Bluetooth na diaľku cez aplikáciu Simply Fi. Sušička má 4 úrovne senzorového sušenia: Extra suché, do skrine, na vešiak a na žehlenie. Nechýba možnosť časovaného sušenia v rozmedzí 60 - 220 min. Samozrejmosťou je ukazovateľ zanesenia filtra a naplnenia nádoby na vodu. Nádoba na vodu je umiestnená v spodnej časti pod krytom.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Candy CSO H7A2TE-S Candy CSO H7A2TE-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
15% zľava na produkty Hoover a Candy s kódom CANHOO15

5 (3)

Kondenzačná smart sušička bielizne s tepelným čerpadlom Candy CSO H7A2TE-S Smart Pro disponuje kapacitou bubna pre sušenie 7 kg bielizne. Ponúka 14 základných programov z toho až 7 rýchlych programov do 90 minút. Sušička má dotykový 5 miestny displej v češtine a ergonomický otočný volič. Inteligentnú sušičku bielizne je možné ovládať aj prostredníctvom mobilného zariadenia, ktoré je pripojené k Wifi + Bluetooth na diaľku cez aplikáciu Simply Fi. Sušička má 4 úrovne senzorového sušenia: Extra suché, do skrine, na vešiak a na žehlenie. Nechýba možnosť časovaného sušenia v rozmedzí 60 - 220 min. Samozrejmosťou je ukazovateľ zanesenia filtra a naplnenia nádoby na vodu. Nádoba na vodu Easy Case je umiestnená priamo vo dverách a jej objem je 5 l. Sušičku je možné napojiť priamo na odpad (hadička je súčasťou balenia).

Základné parametre

 • Hĺbka: 60 cm
 • Vstavaný displej: Áno
 • Kapacita bubna: 7 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Smart spotrebič šetrí váš čas

Inteligentná kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom Candy CSO C8DG-S je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Inteligentná sušička Candy SmartPro je ideálnym riešením. S touto sušičkou ušetríte čas a zároveň získate výkonný sportrebič za rozumnú cenu. Vďaka nej si budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť.

Spoľahlivý pomocník

Kondenzačná sušička bielizne s galvanizovaným bubnom s kapacitou sušenia pre 8 kg bielizne s možnosťou obojstranného otáčania v bielej farbe. Hlučnosť dosahuje 68 db. Sušička disponuje 14 programami pre sušenie s možnosťou odloženého štartu o 24 hodín a bezpečnostným zámkom. Ďalej disponuje programom Woolmark Apparel Care, ktorý je schválený spoločnosťou Woolmark, a postará sa o vlnené oblečenie s potrebnou starostlivosťou. Nádoba na kondenzát v objeme 5 l je umiestnená v spodnej časti sušičky.

Programy a funkcie

 • Programy: 14 programov základných (z toho 7 krátkych cyklov do 90 min) + Wifi programy, Eco Bavlna, Biele, Džínsy, Tmavé a Farebné, Syntetika, Košele, Vlna - Woolmark Apparel Care certifikácia, Denná Perfect 59 min, Denné 45 min, úsporný 30 min, osvieženie, Relax - uvoľnenie vlákien a pokrčenia za 12 min, Šport Plus, Malá náplň, Wifi
 • Funkcia: Memo - uloženie obľúbeného programu do pamäte, Časované sušenie, Senzorové sušenie, Odložený štart až 24 hod, Super Easy Iron - Ochrana proti pokrčeniu pre ľahké žehlenie, zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zanesenia filtroch, Ukazovateľ naplnenia nádoby na vodu

Zostaňte v nepretržitom spojení

Svoju inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj z kancelárie prostredníctvom smartfónu. Umožňuje bezdotykové prepojenie smart sušičky pomocou technológie Wi-Fi + Bluetooth so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy Simply Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť mnoho ďalších programov.

 • Spustenie programu na diaľku - sušičku je možné ovládať odkiaľkoľvek. Pokiaľ ste doma, umožňuje zadať hlasový príkaz prostredníctvom niektorého z digitálnych asistentov.
 • Tipy a odporúčania
 • Ďalšie inteligentné cykly - umožňuje prístup k ďalším cyklom prostredníctvom WiFi.
 • Podpora a informácie k údržbe sušičky
 • Štatistiky výkonu a účinnosti sušenia

Ďalšie vlastnosti

Vďaka tepelnému čerpadlu umožňuje až 4 úrovne sušenia: Extra suché, Do skrine, Na vešiak, Na žehlenie a taktiež časované sušenie 60 - 220 minút s ochladzovaním na konci cyklu. Ovládanie sušičky je veľmi praktické a intuitívne pomocou ergonomického otočného voliča a dotykového displeja. Všetky potrebné nastavenia zobrazí v českom jazyku.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 60 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 8 Kg
iTrieda energ.účinnosti: B
Systém sušenia: Kondenzácia
Typ sušenia: Kondenzácia

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 34,2 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Vlna
Systém sušenia: Kondenzácia
Typ sušenia: Kondenzácia

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B
Trieda účin.sušenia: C

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + tlačítka
Systém vkladania: predným plnením

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 68 dB

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31101827

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore