Candy CSO H7A3TE-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback 40 € po registrácii

Cena:
459,00 €

Cena s Cashback
419,00 €
Len do 31. 12. 2020
Ako získate Cashback

Pôvodná cena 499,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,18 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kondenzačná smart sušička bielizne s tepelným čerpadlom Candy CSO H7A3TE-S Smart Pro ponúka až 7 rýchlych programov do 90 minút s kapacitou bubna pre sušenie 7 kg bielizne. Inteligentnú sušičku bielizne je možné ovládať aj prostredníctvom mobilného zariadenia, ktoré je pripojené k Wifi + bluetooth na diaľku cez aplikáciu Simply Fi. Inteligentná sušičky Candy CSO H7A3TE-S má dotykový 5 miestny displej v českom a ergonomický otočný volič. Sušička má 4 úrovne senzorového sušenia: Extra suché, do skrine, na vešiak a na žehlenie. Nechýba možnosť časovaného sušenia v rozmedzí 60 - 220 min. V ponuke je 14 základných programov + Wifi programy a niekoľko užitočných funkcií. Samozrejmosťou je ukazovateľ zanesenia filtra a naplnenia nádoby na vodu. Nádoba na vodu Easy Case je umiestnená priamo vo dverách a jej objem je 5 l. Sušičku je možné napojiť priamo na odpad (hadička je súčasťou balenia).

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 8 %
 • Cashback 40,00 €

Zvážte aj tento produkt

LG RC81EU2AV4Q LG RC81EU2AV4Q

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte cashback až do 200 € k nákupu práčok a sušičiek LG
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (4)

Smart kondenzačná sušička bielizne LG RC81EU2AV4Q s tepelným čerpadlom je zaradená do energetickej triedy A+++- Jej kapacita bubna pre sušenie dosahuje 8 kg bielizne. Ovládanie je veľmi jednoduché pomocou otočného voliča a LED dotykového displeja. Maximálna hlučnosť dosahuje 64 dB. Sušenie Eco Hybrid poskytuje úsporu času alebo energie. Smart sušička bielizne LG RC81EU2AV4Q má funkciou automatického čistenia kondenzátora, ktoré sa spustí až 3 x za cyklus. Ponúka 14 programov sušenia, 13 prídavných možností a možnosť načítania ďalších programov prostredníctvom Wi-Fi. Inteligentnú sušičku bielizne je možné ovládať nadiaľku. Prostredníctvom mobilného zariadenia s aplikáciou LG SMart ThinQ umožňuje sťahovanie ďalších programov aj inteligentnú diagnostiku. Sušička je vybavená zvukovou signalizáciou konca programu, inteligentným elektronickým systémom sušenia, ukazovateľom naplnenia kondenzačnej nádoby a tiež obojsmernou rotáciou bubna.

Základné parametre

 • Hĺbka: 69 cm
 • Vstavaný displej: Áno
 • Kapacita bubna: 8 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Smart spotrebič šetrí váš čas

Inteligentná kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom Candy CSO H7A3TE-S je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Inteligentná sušička Candy SmartPro je ideálnym riešením. S touto sušičkou ušetríte čas a zároveň získate výkonný sportrebič za rozumnú cenu.Vďaka nej si budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 7 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy A+++. Medzi 14 štandardnými programami s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. K štandardným programom je možné stiahnuť prostredníctvom aplikácie aj ďalšie WiFi programy. Sušička sa vyznačuje 3 najdôležitejšími parametrami: rýchle cykly, jednoduchosť používania a smart prepojenie.

Programy a funkcie

V priebehu sušenia sa mení smer otáčania bubna, čo zabraňuje zamotávaniu bielizne a zaručuje rovnomerné sušenie. V neposlednom rade minimalizuje aj pokrčenie oblečenia.  V posledných 10/20 minútach cykulu sušička používa studený vzduch. Program Woolmark Apparel Care je schválený spoločnosťou Woolmark, postará sa o vlnené oblečenie s potrebnou starostlivosťou. Ak potrebujete rýchlo vysušiť vaše oblečenie môžete si vybrať jednen zo 7 rýchlych programov od 30 do 90 minút.

 • 14 programov základných (z toho 7 krátkych cyklov do 90 min) + Wifi programy: Eco bavlna, biele, džínsy, tmavé a farebné, syntetika, košele, vlna - Woolmark Apparel Care certifikácia, denný Perfect 59 min, denný 45 min, úsporný 30 min, osvieženie, relax - uvoľnenie vlákien a pokrčenia za 12 min, šport plus, malá náplň, Wifi
 • funkcie: Memo - uloženie obľúbeného programu do pamäte, časované sušenie, senzorové sušenie, odložený štart až 24 hod, super easy iron - ochrana proti pokrčeniu pre ľahké žehlenie, zablokovanie tlačidiel, ukazovateľ zanesenia filtroch, ukazovateľ naplnenia nádoby na vodu

Zostaňte v nepretržitom spojení

Svoju inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj z kancelárie prostredníctvom smartfónu. Umožňuje bezdotykové prepojenie smart sušičky pomocou technológie Wi-Fi + Bluetooth so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť mnoho ďalších programov.

 • Spustenie programu na diaľku - sušičku je možné ovládať odkiaľkoľvek. Pokiaľ ste doma, umožňuje zadať hlasový príkaz prostredníctvom niektorého z digitálnych asistentov.
 • Tipy a odporúčania
 • Ďalšie inteligentné cykly - umožňuje prístup k ďalším cyklom prostredníctvom WiFi.
 • Hlasový asistent -  kompatibilita aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku).
 • Podpora a informácie k údržbe sušičky
 • Štatistiky výkonu a účinnosti sušenia

Praktické vyprázdňovanie nádrže

Zaobchádzanie s tradičnou zbernou nádobou je väčšinou nepraktické a ťažko sa s ňou manipuluje. Nádoba na kondenzát Easy Case je integrovaná do dverí sušičky. Jej inovovaný kompaktný dizajn a praktická ergonomická rukoväť umožňuje jednoduché vyberanie, nosenie aj vyprázdnenie. S objemom 5 l nie je potrebné ju vyprázdňovať po každom cykle sušenia. Nádoba je priehľadná, čím vám poskytuje dokonalý prehľad o stave hladiny.

Ďalšie vlastnosti

Nádoba na kondenzát Easy Case v objeme 5 l je umiestnená v dvierkach sušičky. Smart sušičku je tiež možné pripojiť priamo na odpad pomocou hadičky, ktorá je dodávaná so spotrebičom. Vďaka tepelnému čerpadlu umožňuje až 4 úrovne sušenia: Extra suché, Do skrine, Na vešiak, Na žehlenie a taktiež časované sušenie 60 -220 minút s ochladzovaním na konci cyklu. Ovládanie sušičky je veľmi praktické a intuitívne pomocou ergonomického otočného voliča a dotykového displeja. Všetky potrebné nastavenia zobrazí v českom jazyku.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 60 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 7 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka: 60 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 42,2 Kg
Maximálna hĺbka: 60 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Bavlna, Vlna, Syntetika, Košeľa / blúzka, Jeans
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.sušenia: A

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 69 dB

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31101741

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore