Candy CSO4 H6A2DE-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback 40 € po registrácii

Cena:
449,00 €

Cena s Cashback
409,00 €
Len do 30. 06. 2021
Ako získate Cashback

Pôvodná cena 499,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart slim kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Candy CSO4 H6A2DE-S v bielom prevedení má kapacitu bubna pre sušenie 6 kg bielizne. Sušičku je možné ovládať nadiaľku prostredníctvom Wi-Fi + Bluetooth pripojenia pomocou aplikácie Simply Fi. Kompatibilná je aj s hlasovými asistentmi Alexa (Amazon) a Google v anglickom jazyku. Ponúka 14 základných programov sušenia + Wifi programy a množstvo užitočných funkcií vrátane odloženého štartu o 24 hodín. Programy si je možné nastaviť aj pomocou dotykového dipsleja s ergonomickým otočným voličom. Zásobník vody Easy Case má 5 l a umiestnený je vo dverách. Bubon spotrebiča je galvanizovaný a ponúka obojsmerné otáčanie. Hĺbka 46,5 cm.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 10 %
 • cashback 40,00 €

Zvážte aj tento produkt

LG RC81EU2AV4Q LG RC81EU2AV4Q

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 280 € na vybrané spotrebiče LG po registrácii
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (9)

Smart kondenzačná sušička bielizne LG RC81EU2AV4Q s tepelným čerpadlom je zaradená do energetickej triedy A+++. Jej kapacita bubna pre sušenie dosahuje 8 kg bielizne. Ovládanie je veľmi jednoduché pomocou otočného voliča a LED dotykového displeja. Maximálna hlučnosť dosahuje 64 dB. Sušenie Eco Hybrid poskytuje úsporu času alebo energie. Smart sušička bielizne má funkciou automatického čistenia kondenzátora, ktoré sa spustí až 3 x za cyklus. Ponúka 14 programov sušenia, 13 prídavných možností a možnosť načítania ďalších programov prostredníctvom Wi-Fi. Inteligentnú sušičku bielizne je možné ovládať nadiaľku. Prostredníctvom mobilného zariadenia s aplikáciou LG SMart ThinQ umožňuje sťahovanie ďalších programov aj inteligentnú diagnostiku. Sušička je vybavená zvukovou signalizáciou konca programu, inteligentným elektronickým systémom sušenia, ukazovateľom naplnenia kondenzačnej nádoby a tiež obojsmernou rotáciou bubna.

Základné parametre

 • Hĺbka: 69 cm
 • Vstavaný displej: Áno
 • Kapacita bubna: 8 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Smart spotrebič ušetrí čas

Inteligentná kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom Candy CSO4 H6A2DE-S je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Inteligentná sušička Candy SmartPro je ideálnym riešením. S touto sušičkou ušetríte čas a zároveň získate výkonný sportrebič za rozumnú cenu.Vďaka nej si budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 6 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy A++. Medzi 14 štandardnými programami s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. K štandardným programom je možné stiahnuť prostredníctvom aplikácie aj ďalšie WiFi programy. Práčka je okrem Technológie Smart Touch kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku). Sušička sa vyznačuje 3 najdôležitejšími parametrami:

 • rýchle cykly, jednoduchosť používania a smart prepojenie.

Vysušte bielizeň do hodiny

Inteligentná sušička bielizne Candy SmartPro dokáže dokonale usušiť bielizeň už za krátkych 49 minút. K dispozícii má aj 7 rýchlych cyklov sušenia. Kedykoľvek tak môžete mať usušenú bielizeň behom menej ako 1 hodiny a ušetriť si tak drahocenný čas na iné aktivity. Naviac Vaše oblečenie bude dokonale vysušené, textílie zostanú hladké a plne chránené. Na výber máte aj ďalšie štandardné programy a programy, ktoré ponúka aplikácia.

 • 14 základných porogramov, z toho 7 krátkých cyklov do 90 min + Wifi programy: Eco Bavlna, Biele, Džínsy, Tmavé a Farebné, Syntetika, Košele, Vlna -  Woolmark Apparel Care certifikovaný, DennýPerfect 59 min, Denný 45 min, Úsporný 30 min, Osvieženie, Relax – uvolněnie vlákien a pokrčenia za 12 min, Šport Plus, Malá náplň, Wifi
 • Funkcie: Memo – uloženie obľúbeného programu do pamäti, Časované sušenie, Odložený štart až 24 hod., Super Easy Iron - Ochrana proti krčeniu pre ľahké žehlenie, Zablokovánie tlačítok, Ukazovateľ zanesenia fitlru, Ukazovateľ naplnenia nádoby na vodu

Zostaňte v nepretržitom spojení

Svoju inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj z kancelárie prostredníctvom smartfónu. Umožňuje bezdotykové prepojenie smart sušičky pomocou technológie Wi-Fi alebo Bluetooth so smart telefónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť mnoho ďalších programov.

 • Spustenie programu na diaľku - sušičku je možné ovládať odkiaľkoľvek. Pokiaľ ste doma, umožňuje zadať hlasový príkaz prostredníctvom niektorého z digitálnych asistentov.
 • Tipy a odporúčania
 • Ďalšie inteligentné cykly - umožňuje prístup k ďalším cyklom prostredníctvom WiFi.
 • Hlasový asistent -  kompatibilita aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku).
 • Podpora a informácie k údržbe sušičky
 • Štatistiky výkonu a účinnosti sušenia

Praktické vyprázdňovanie nádrže

Manipulácia s tradičnou zbernou nádobou je väčšinou nepraktická a ťažko sa s ňou manipuluje. Nádoba na kondenzát Easy Case je integrovaná do dverí sušičky. Jej inovovaný kompaktný dizajn a praktická ergonomická rukoväť umožňuje jej jednoduché vyberanie, nosenie aj vyprázdnenie. S objemom 5 l nie je potrebné ju vyprázdňovať po každom cykle sušenia. Nádoba je priehľadná, čím vám poskytuje dokonalý prehľad o stave hladiny.

Ďalšie vlastnosti

Nádoba na kondenzát Easy Case v objeme 5 l je umiestnená v dvierkach sušičky. Vďaka tepelnému čerpadlu umožňuje až 4 úrovne sušenia: Extra suché, Do skrine, Na vešiak, Na žehlenie a taktiež časované sušenie 60 -220 minút s ochladzovaním na konci cyklu. Ovládanie sušičky je veľmi praktické a intuitívne pomocou ergonomického otočného voliča. Všetky potrebné nastavenia zobrazí digitálny 3 miestny displej. Pokiaľ zápasíte s nedostatkom miesta, sušička Candy SmartPro má slim prevedenie. S hĺbkou len 46,5 cm sa vojde bezproblémov aj do menších priestorov.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine CSO4 H6A2DE-SSK (stiahnuť) [*.pdf, 7.14 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 46,5 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 6 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A++
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo
iMaximálna hĺbka: 66 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 46,5 cm
Hmotnosť: 37,5 Kg
iMaximálna hĺbka: 66 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 6 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Rýchlé sušenie
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A++
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Energetické údaje

Trieda účin.sušenia: B

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 67 dB

Ostatné

Kód produktu: 31101849

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore