Candy CSOW4 4645TB/2-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
429,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Slim práčka so sušičkou Candy CSOW4 4645TB/2-S má 7 rýchlych cyklov ideálnych pre každodenné využitie. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 6 kg a pre sušenie 4 kg. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Jej ovládanie je komfortné pomocou otočného voliča. Digitálny 5 miestny displej je v českom jazyku. Naviac je možné ju ovládať aj nadiaľku prostredníctvom smartfónu pripojeného k Wi-Fi alebo bluetooth s aplikáciou Simply Fi. Inteligentná práčka so sušičkou Candy CSOW4 4645TB/2-S s Active Motion System zosilňuje čistiaci účinok zvýšenou rýchlosťou otáčania bubnu na viacerých úrovniach počas prania. Spotrebič ponúka 16 základných programov + Wifi programy a mnoho užitočných funkcií vrátane odloženého štartu a parných funkcií. Disponuje ochranou proti prepeneniu aj ochranou proti úniku vody AntioverFlow.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Hoover AWDPD 496LH/1-S Hoover AWDPD 496LH/1-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Smart práčka so sušičkou Hoover AWDPD 496LH/1-S v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Kapacita bubna pre pre pranie dosahuje 9 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Hlučnosť pri praní je maximálne 51 dB, sušení 55 dB a pri odstreďovaní 78 dB. Práčka so sušičkou ponúka technológiu AXI - umelá inteligencia, ktorá rozumie vašim zvyklostiam a učí sa z nich, vďaka čomu vám odporučí vhodný program, ako môžete odstrániť fľaky, upozorní na rôzne problémy, ukáže štatistky čerpania energie a iné. Inteligentnú práčku so sušičkou Hoover AWDPD 496LH/1-S môžete ovládať prostredníctvom pripojenia k Wifi alebo Bluetooth pomocou aplikácie Wizard. Je dokonca kompatibilná s hlasovými aplikáciami Alexa (Amazon) a Google. Ponúka 13 programov + Wifi programy a množstvo funkcií, z ktorých si iste vyberiete ten najvhodnejší. Ovládanie je pomocou dotykového LCD displeja v českom aj slovenskom jazyku. K dispozícii má tiež Care Dose - automatické dávkovanie pracieho prostriedku, patentovaný systém rozpúšťania pracieho prostriedku All In One.

Základné parametre

 • Hĺbka: 54 cm
 • Kapacita bubna: 9 Kg
 • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktická slim práčka so sušičkou

Inteligentná slim práčka so sušičkou Candy CSOW4 4645TB/2-S s predným plnením v bielej farbe s čiernymi dvierkami vyperie vašu bielizeň ľahko, rýchlo a efektívne. Vďaka nej môžeže svoj voľný čas venovať vašim obľúbeným činnostiam. Naviac v slim prevedení s hĺbkou len 43 cm sa vojde aj do menších priestorov. K dispozícii je aj 7 rýchlych programov do 1 hodiny. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Zaradená je do energetickej triedy A. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 6 kg a vysušiť 4 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými a 40 Smart Touch programami s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Práčku so sušičkou je možné ovládať prostredníctvom smartfónu pripojeného k Wifi + Bluetooth nadiaľku cez aplikáciu simply Fi.

Programy a funkcie

K dispozícii je aj 7 rýchlych programov do 1 hodiny. Tie sú ideálne v prípade, že potrebujete rýchlo preprať menšie množstvo bielizne. Ide o krátke cykly, ktoré účinne vyperú bielizeň v krátkom čase. Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstraňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie.

 • 16 programov základných + Wifi programy: Bavlna + predpierka, bavlna, Vlna / Ručné pranie, Syntetika a farebné, plákanie, odčerpanie a odstredením, Sušenie Vlna - Woolmark Apparel Care, Nízka teplota sušenia syntetika, Vysoká teplota sušenia bavlna, Rýchly jemné 59 min, Rýchly úsporný 14, 30, 44 min, Rýchly zmiešané a farebné 59 min, Rýchly Čistá bavlna 59 min, Rýchly denné 49 min, Wifi programy
 • funkcie: Rýchly / Nastavenie miery znečistenia (3), Voľba sušenie, Parné funkcie pre ľahké žehlenie, Odložený štart až 24 hod, Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Zablokovanie tlačidiel

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie smart práčky so sušičkou pomocou technológie Wi-Fi alebo bluetooth so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť 40 ďalších pracích programov.

Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Smart pracie cykly: aplikácia ponúka viac ako 40 ďalších programov prania. Učite si spomedzi nich vyberiete ten najvhodnejší.
 • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie začne alebo skončí.
 • Inteligentná kontrola: ponúka jednoduchšie riadenie pre lepší výkon. Prostredníctvom pravidelného monitoringu vás bude informovať o stave vašej práčky so sušičkou. V prípade chyby alebo poruchy vám sprievodca pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie.
 • Moje štatistiky: inteligentná práčka má všetko pod kontrolou. Môžete si kontrolovať najviac používané programy a naučiť sa ako zlepšiť vaše pracie návyky.
 • Typy & rady: v ponuke je kompletný rad návrhov a rád ako ušetriť čas a peniaze a pritom dosiahnuť dokonalé výsledky prania a sušenia.

Materiál bubna

Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča. Bubon Shiatsu má navyše na povrchu masážne body pre šetrné zaobchádzanie s vašou bielizňou.

Ďalšie vlastnosti

Inteligentná práčka so sušičkou má veľký 5 miestny displej v českom jazyku a otočný volič, ktorým si jednoducho vyberiete ten správny prací program. Taktiež disponuje

 • AC motorom
 • Active Motion systém - účinnejšie čistenie zosilneným zvýšením rýchlosti otáčania bubnu na viacerých úrovniac počas prania.
 • ochranou proti úniku vody Antioverflow
 • ochranou proti nadmernému peneniu
 • bezpečnostným zámkom dverí.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 43,2 cm
iKapacita bubna: 6 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: B
Počet programov: 16
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 6 Kg
Kapacita sušenia: 4 Kg
Objem bubna: 6 L
Mn.programov pre sušenie: 9
Maximálna hĺbka: 43,2 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 43,2 cm
Hmotnosť: 62,5 Kg
Maximálna hĺbka: 43,2 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 6 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Vlna, Syntetika

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 90 L
Celková spotreba: 4,65 kWh
Trieda účin.sušenia: A

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 79 dB
Hlučnosť (sušenie): 62 dB
Hlučnosť (pranie): 58 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Objem bubna: 6 L

Ďalšie parametre

Kapacita prania: 6 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Funkcia dodatoč.pláchania: Nie
Kapacita sušenia: 4 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 4,65 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 90 L
Mn.programov pre sušenie: 9
Technológia: Bluetooth, Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31008950

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore