Candy CSS4 1372D3/1-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
299,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená práčka slim Smart Pro Candy CSS4 1372D3/1-S má kapacitu bubna až pre 7 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1300 ot./min. Technológia Smart Touch umožňuje bezdotykové prepojenie inteligentnej práčky so smartfónom a jej ovládanie prostredníctvom NFC. Umožňuje sťahovať nové cykly a funkcie, ovládanie hlasom, vedenie štatistík a iné. Pomocou otočného voliča si zvolíte jeden zo 16 základných programov a funkcií, tie sa zobrazujú na digitálnom dipleji. Smart práčka Candy CSS4 1372D3/1-S d isponuje bezpečnostným zámkom dverí, ochranou proti úniku vody Antiowerflow a ochranou proti prepeneniu. Hĺbka 40 cm.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Ďalšie varianty tovaru

Hore

Zvážte aj tento produkt

Candy RO 1486DXHC5/1-S Candy RO 1486DXHC5/1-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Spredu plnená smart práčka Candy RO 1486DXHC5/1-S s dizajnom RApidÓ ponúka až 9 rýchlych pracích cyklov, ktoré sú užitočné pre časté denné pranie. Kapacita bubna pre pranie je 8 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Jej ovládanie je dokonale komfortné, bez potreby zohýbania sa. Horiznontálny dotykový ovládací panel je umiestnený na hrane dvierok, nechýba ergonomický otočný volič. Textový displej je v českom jazyku. Naviac je možné ju ovládať aj nadiaľku prostredníctvom smartfónu pripojeného k Wi-Fi alebo bluetooth s aplikáciou Simply Fi. Inteligentná práčka Candy RO 1486DXHC5/1-S je kompatibilná s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home (len v anglickom jazyku). Funkcia Snap&Wash umožňuje odfotiť bielizeň, aplikácia následne psama rozozná jej množstvo a farbu vďaka čomu ponúkne najvodnejší rýchly cyklus s možnosťou ďalších nastavíní. Práčka ponúka 14 pracích programov + Wifi programy a mnoho užitočných funkcií, vrátanie parnej funkcie alebo neodmysliteľného odloženého štartu. Disponuje ochranou proti prepeneniu aj ochranou proti úniku vody AntioverFlow.

Základné parametre

 • Hĺbka: 53 cm
 • Maximálna hlučnosť: 51 dB
 • Kapacita bubna: 8 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický spotrebič

Inteligentná slim práčka Candy CSS4 1372D3/1-S s predným plnením v bielej farbe s bielymi dvierkami vyperie vašu bielizeň ľahko, rýchlo a efektívne. Vďaka nej môžeže svoj voľný čas venovať svojim obľúbeným činnostiam. Naviac v slim prevedení s hĺbkou len 40 cm sa vojde aj do menších priestorov. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Zaradená je do energetickej triedy A+++. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 7 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1300 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými a 40 Smart Touch programami s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Práčku je možné ovládať prostredníctvom smartfónu s pripojením NFC.

Programy a funkcie

Práčka ponúka až 16 základných programov a vďaka aplikácii Smart Touch je možné mať k dispozícii ďalších 40 programov, z ktorých si zaručene je možné vybrať ten naideálnejší pre každého. Program Baby ocenia najmä rodiny s deťmi. Umožní prať detské oblečenie pri teplote minimálne 60°C, vďaka čomu bude pre jemnú detskú pokožku vypraná bielizeň hygienicky čistá. Funkcia pary, ktorá po tomto programe nasleduje zabezpečí dokonale hygienickú čistotu, zníži pokrčenie a uľahčí následné žehlenie. Programy Rapid prinášajú úsporu času spojenú so skvelým výkonom. V ponuke sú 4 cykly, ktoré vyperú za menej ako hodinu a to na 100 % efektíne.

 • 16 programov základných + 40 programov Smart Touch: Parný program - Ľahké žehlenie/ Osvieženie, Detský parný program, Biele, Biele + předpierka, Eco Mix 20°, Bavlna, Syntetika, Denný 59 min, Rýchly 14,30, 44 min, plákanie, odčerpávanie + Odstreďovanie, Jemné, Ručné pranie, Vlna, Smart Touch
 • Funkcie: Extra plákanie, Hygienický, Ľahké žehlenie, Odložený štart až 24 hod, Rýchly/Nastavenie miery znečištenia bielizne, Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Zablokovanie tlačítok.

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové komunikáciu inteligentnej práčky pomocou technológie NFC so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom s operačným systémom Android a iOS vybaveným funkciou NFC. Vždy keď budete chcieť využiť smart funkcie inteligentnej práčky je potrebné najprv aktivovať režim Smart Touch nastavením ovládania do správnej polohy, aktivovať v telefóne funkciu NFC a potom udržiavať mobilné zariadenie v blízkosti loga Smart touch, ktoré sa nachádza na ovládacom panely. Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Hlasový asistent : poradí vám s výberom ideálneho cyklu s troma hlasovými príkazmi (bielizeň/látka, farba, stupeň znečistenia
 • Cykly:  umožňuje načítať a spustiť nové pracie programy
 • Smart starostlivosť: Smart konrola a cykly Auto-Clean (automatické čistenie) a návod k odstráneniu možných problémov.
 • Funkcia odloženého začiatku a konca prania.
 • Vedenie štatistík.
 • Tipy a triky.

Kg Detector

Výkon šitý na mieru každému naplnenie práčky. Kg Detector nastavuje prívod vody a čas pracieho cyklu podľa váhy bielizne a tým znižuje spotrebu energie, čím sa pranie stáva vysoko efektívnym.

Materiál bubna

Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča. Bubon Shiatsu má navyše na povrchu masážne body pre šetrné zaobchádzanie s vašou bielizňou.

Ďalšie vlastnosti

Inteligentná práčka má veľký digitálny displej a otočný volič, ktorým si jednoducho vyberiete ten správny prací program. Taktiež disponuje

 • AC motorom
 • ochranou proti úniku vody Antioverflow (v prípade úniku vody uzavrie prívod vody do práčky, a tým zabrání pretečeniu)
 • ochranou proti nadmernému peneniu
 • bezpečnostným zámkom dverí.

Pripojené súbory

Candy CSS4 1372D3 1-S návod [*.pdf, 11.08 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 40 cm
Maximálna hlučnosť: 58 dB
iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1300 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 16
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 175 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Maximálna hĺbka: 40 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 40 cm
Hmotnosť: 66 Kg
Maximálna hĺbka: 40 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 58 dB
Hluk pri odstreďovaní: 78 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1300 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 240 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.odstreď.: B
Celková spotreba: 0,9 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 175 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9600 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: otočné
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Technológia: NFC
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Priestor na umiestnenie: Malý do 45 cm (hĺbka)
Počet členov domácnosti: 4 členovia
Následné sušenie v sušičke: Áno

Ostatné

Kód produktu: 31008421

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore