Candy CST G372D-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
309,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,18 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Zhora plnená smart práčka Candy CST G372D-S má kapacitu bubna pre pranie 7 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Praktický otočný volič umožňuje nastavenie programov, funkcie a nastavenia zobrazujúLED kontrolky. Technológia Smart Touch umožňuje bezdodykové prepojenie a ovládanie práčky pomocou technológie NFC so smartfónom. Inteligentná práčka Candy CST G372D-S ponúka 16 základných programov a 40 Smart Touch. K dispozícii má aj praktické funkcie ako odložený štart až 24 hodín. Dvierka bubna sú potiahnuté techno polymérom, pre šetrnejší kontrakt pri otváraní. Pre bezpečné a pomalé otváranie dvierok je k dispozícii Gentle Touch opening. Bezpečnosť práčky zabezpečuje bezpečnostný zámok dverí, ochrana proti úniku vody Antioverflow a ochrana proti prepeneniu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Hoover HNFLS S684TAH-S Hoover HNFLS S684TAH-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Smart práčka plnená zhora Hoover HNFLS S684TAH-S v energetickej triede A+++, v klasickom bielom prevedení s digitálnym displejom. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje 1400 otáčok za minútu. Výrobca uvádza ročnú spotrebu energie 138 kWh a ročnú spotrebu vody 9850 l. Spoľahlivý výkon dosahuje s tichým invertorovým motorom. K dispozícii je aj moderná technológia One Fi Extra vďaka ktorej môžete sťahovať a pridávať nové funkcie a pracie programy. V prípade zaneprázdnenosti môžete využiť odloženie štartu o 24 hodín. Pre bezproblémovú prevádzku disponuje smart práčka Hoover HNFLS S684TAH-S praktickými bezpečnostnými funkciami, ako je ochrana pred prepenením a pri neželanej manipulácii s práčkou zabráni detská poistka.

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 47 dB
 • Kapacita bubna: 8 Kg
 • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Smart práčka

Inteligentná práčka Candy CST G372D-S s horným plnením v bielej farbe vyperie vašu bielizeň ľahko, rýchlo a efektívne. Vďaka nej môžeže svoj voľný čas venovať svojim obľúbeným činnostiam. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Zaradená je do energetickej triedy A+++. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 7 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1200 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými a 40 Smart Touch programami s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Práčku je možné ovládať prostredníctvom smartfónu s pripojením NFC.

Programy a funkcie

 • 16 programov základných + 40 programov Smart Touch: Biele, biele + predpierka, Eco Mix 20 °, Bavlna, Syntetika, Denné 59 min, Rýchly 14, 30, 44 min, plákanie, odčerpanie + odstreďovanie, Jemné, Džínsy, Detský, Vlna, Ručné, Smart Touch
 • Funkcie: Odložený štart až 24 hod, jednoduché žehlenie, extra plákanie, hygienický +, Rýchly / nastavenie miery znečistenia, nastavenie teploty prania, nastavenie otáčok odstreďovania, zablokovanie tlačidiel.

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové komunikáciu inteligentnej práčky pomocou technológie NFC so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom s operačným systémom Android vybaveným funkciou NFC. Vždy keď budete chcieť využiť smart funkcie inteligentnej práčky je potrebné najprv aktivovať režim Smart Touch nastavením ovládania do správnej polohy, aktivovať v telefóne funkciu NFC a potom udržiavať mobilné zariadenie v blízkosti loga Smart touch, ktoré sa nachádza na ovládacom panely. Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Hlasový asistent : poradí vám s výberom ideálneho cyklu s troma hlasovými príkazmi (bielizeň/látka, farba, stupeň znečistenia
 • Cykly:  umožňuje načítať a spustiť nové pracie programy
 • Smart starostlivosť: Smart konrola a cykly Auto-Clean (automatické čistenie) a návod k odstráneniu možných problémov.
 • Funkcia odloženého začiatku a konca prania.
 • Vedenie štatistík.
 • Tipy a triky.

Kg Detector

Výkon šitý na mieru každému naplnenie práčky. Kg Detector nastavuje prívod vody a čas pracieho cyklu podľa váhy bielizne a tým znižuje spotrebu energie, čím sa pranie stáva vysoko efektívnym.

Materiál bubna

Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča. Bubon Shiatsu má navyše na povrchu masážne body pre šetrné zaobchádzanie s vašou bielizňou.

Ďalšie vlastnosti

Inteligentná práčka má veľký digitálny displej a otočný volič, ktorým si jednoducho vyberiete ten správny prací program. Taktiež disponuje

 • ochranou proti úniku vody Antioverflow (v prípade úniku vody uzavrie prívod vody do práčky, a tým zabrání pretečeniu)
 • ochranou proti nadmernému peneniu
 • bezpečnostným zámkom dverí.

Pripojené súbory

CANDY CST G372D-S návod [*.pdf, 14.35 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 61 dB
iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 175 kWh

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 40 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 56,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 61 dB
Hluk pri odstreďovaní: 77 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 260 min.

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.odstreď.: B
Celková spotreba: 0,79 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 175 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9300 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: vrchným plnením

Ďalšie parametre

Technológia: NFC
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31007560

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore