Candy CSTG 48TE/1-S

  • Doprava zadarmo

Maximálna hlučnosť: 61 dB, Kapacita bubna: 8 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 339,00 €

6,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart práčka s vrchným plnením Candy CSTG 48TE/1-S v bielej farbe s kapacitou bubna 8 kg. Max. otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlasitosti 81 dB, pri praní je to 61 dB. Ponúka až 16 pracích programov, vrátane 9 rýchlych programov. Podpora technológie NFC, Smart Touch a Smart Check-Up. Vybavená Smart invertorovým motorom, KG detektorom. Má tiež bezpečnostný zámok, otváranie Gentle Touch, ochranu proti úniku vody Antioverflow a prepeneniu. Ovládanie pomocou otočného gombíka a digitálneho displeja. Rozmery výrobku (VxŠxH): 85 x 40 x 60 cm.

Candy CSTG 48TE/1-S

Inteligentná práčka Candy s horným plnením v bielej farbe vyperie vašu bielizeň ľahko, rýchlo a efektívne. Vďaka nej môžeže svoj voľný čas venovať svojim obľúbeným činnostiam. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu.  

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykovú komunikáciu inteligentnej práčky pomocou technológie NFC so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom s operačným systémom Android vybaveným funkciou NFC. Vždy keď budete chcieť využiť smart funkcie inteligentnej práčky je potrebné najprv aktivovať režim Smart Touch nastavením ovládania do správnej polohy, aktivovať v telefóne funkciu NFC a potom udržiavať mobilné zariadenie v blízkosti loga Smart touch, ktoré sa nachádza na ovládacom paneli. 

Kg Detector

Výkon šitý na mieru každému naplnenie práčky. Kg Detector nastavuje prívod vody a čas pracieho cyklu podľa váhy bielizne a tým znižuje spotrebu energie, čím sa pranie stáva vysoko efektívnym.

Rýchle programy 

Zhora plnená práčka Candy CSTG 48TE/1-S bola vytvorená na základe konceptu rýchlych, efektívnych pracích cyklov pre dennú potrebu. Ponúka tak kompletnú sadu 9 rýchlych Rapid programov, ktoré určite oceníte pri každodennom praní a vďaka ktorým ušetríte čas. Funkcia Smart Cycles vám umožní stiahnuť aj ďalšie pracie programy. S funkciou My Statistic máte prehľad o tom aké pracie programy najčastejšie využívate.

Užitočné funkcie

Dvierka práčky sú vybavené systémom Gentle Touch, ktorý zodpovedá za ich pomalé a jednoduché otváraní. O aktuálnom stave váš oboznámí funkcia Smart Check-Up. Dokonca vám vie poradiť v prípade poruchy. Ďalšou výbornou funkciou je hlasový asistent pomáhajúci vám pri zvolení správneho pracieho programu podľa vašich potrieb. Stačí len zadať typ bielizne, jeho farbu a stupeň znečistenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 61 dB
Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CSTG 48TE/1-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené