Candy CSWS 485TWME/1-S


Práčka so sušičkou, Energetická trieda D, Kapacita sušenia: 5 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 266 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 47 kWh na 100 cyklov prania, 16 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka. Viac info


Cena 399,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 66,67 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

88.6% Kvalita
Výborná

88.6% Hodnota za peniaze
Výborná

8 + nakupů

Zobraziť 8 recenzií

Popis produktu

Spredu plnená automatická smart práčka so sušičkou Candy CSWS 485TWME/1-S v bielom prevedení a s chrómovou rukoväťou. Kapacita nerezového bubna je 8 kg pre pranie a 5 kg pre sušenie. Maximálny počet otáčok dosahujú 1400 ot./min. K dispozícii má 16 základných (z toho 7 rýchlych programov do hodiny) + 40 Smart Touch programov. Disponuje senzorovým sušením, kde budete mať na výber z: Extra suché, Na žehlenie, do skrine. Ovládanie práčky je zabezpečené pomocou otočného voliča a digitálneho displeja. Práčku so sušičkou možno pripojiť k smartfónu prostredníctvom technológie NFC. Práčka so sušičkou má nerezový bubon Shiatsu s masážnymi bodmi na povrchu s vaňou Silitech, bezpečnostný zámok dverí, ochranu proti prepeneniu a ochranu proti únikom vody. Maximálna dosahovaná hlučnosť 77 dB.

Praktický pomocník

Inteligentná práčka so sušičkou Candy CSWS 485TWME/1-S s predným plnením v bielej farbe sa stane vaším užitočným pomocníkom v domácnosti. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg a vysušiť 5 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými a 40 Smart Touch programami s možnosťou odloženého štartu, si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie.

Programy a funkcie 

 • Programy: 16 programov základných + 40 programov Smart Touch: Bavlna, Eco 40 - 60°, Ručné pranie, Syntetika, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Sušenie Vlna - Woolmark Apparel Care, Sušenie Syntetika, Sušenie Bavlna, Parné program Ľahké žehlenie 39 min, Rýchly pre malé náplne 14, 30, 44 min, rýchle zmiešané a farebné 20° 59 min, Rýchla perfektné bavlna 59 min, Rýchly špeciálne
 • 49 min, Smart Touch
 • Funkcie: Nastavenie teploty prania a otáčok odstreďovania, Rýchle pranie/nastavenie úrovne znečistenia, Voľba sušenie, Para, Predpierka, prídavné plákanie, Hygienický, Odložený štart až 24 hod, Ukazovatele zostatkového času prania a ukončenie cyklu; zablokovanie tlačidiel

Senzorové sušenie

Táto práčka so sušičkou ponúka 3 úrovne sušenia: 

 • Extra suché- určené pre uloženie prádla rovno do šatníka (skrine, na oblečenie)
 • Na žehlenie- prádlo je mierne vlhké a ľahšie sa žehlí
 • Do skrine- na zavesenie do skrine

Rýchle programy

Ak potrebujete rýchlo vyprať vaše oblečenie môžete si vybrať jednen zo 7 rýchlych programov do hodiny (14, 30 a 44 min. alebo Perfect Rapid 59 minút). Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstráňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie.

Špeciálny Woolmark Apparel Care 

Smart práčka so sušičkou obdržala do svojej výbavy šetrný program určený pre sušenie vlny- Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program sa postará o vlnené oblečenie bez poničenia vlákien a tiež zabraňuje opotrebeniu, tvorbe žmolkov, obmedzuje trenie odevov a starostlivo kontroluje teplotu sušenia. 

Kg Detector

Kg Detector nastavuje prívod vody a čas pracieho cyklu podľa váhy bielizne a tým znižuje spotrebu energie, čím sa pranie stáva vysoko efektívnym.

Bezpečná prevádzka

Pre bezproblémovú prevádzku disponuje práčka praktickými bezpečnostnými funkciami. Pred vytopením ochráni vašu kúpeľňu ochrana proti pretečeniu. Neželanej manipulácii s práčkou zabráni zablokovanie tlačidiel.

Materiál bubna

Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča. Bubon Shiatsu má navyše na povrchu masážne body pre šetrné zaobchádzanie s vašou bielizňou.

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie inteligentnej práčky so sušičkou pomocou technológie NFC so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy Simply-Fi so smartfónom alebo tabletom s operačným systémom Android vybaveným funkciou NFC. Vždy keď budete chcieť využiť smart funkcie inteligentnej práčky so sušičkou je potrebné najprv aktivovať režim Smart Touch nastavením ovládania do správnej polohy, aktivovať v telefóne funkciu NFC a potom udržiavať mobilné zariadenie v blízkosti loga Smart touch, ktoré sa nachádza na ovládacom panely. Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Inteligentná kontrola: ponúka jednoduchšie riadenie pre lepší výkon. Prostredníctvom pravidelného monitoringu vás bude informovať o stave vašej práčky so sušičkou. V prípade chyby alebo poruchy vám sprievodca pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie.
 • Cykly:  umožňuje načítať a spustiť nové programy
 • Moje štatistiky: zobrazuje štatistiku prania a tipy pre efektívnejšie využitie práčky so sušičkou
 • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie alebo sušenie začne alebo skončí.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

8 recenzií Candy CSWS 485TWME/1-S

88.6% Kvalita
Výborná

88.6% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Drahomira

1. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Nesusi celkom do sucha

Martina

13. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Cena aj rýchla doprava

So zakúpeným tovarom som veľmi spokojná


Blanka

11. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Rozne programy,kde sa da nastavit dlzka pracieho cyklu
 • Zatial ziadne

Zatial som spokojna. Ticho perie aj odstreduje.


Helena

4. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Návod po anglicky mi nepomohol....