Candy CSWS4 3642DE/2-S

 • Doprava zadarmo
 • Výpredaj

Elektronický informačný list


Práčka so sušičkou, Energetická trieda F, Kapacita sušenia: 4 kg bielizne, 1300 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 322 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 65 kWh na 100 cyklov prania, 17 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom: Áno, Odložený štart: Áno, Detská poistka: Áno, AquaStop funkcia: Nie. Viac info


Cena 449,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 44,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart práčka so sušičkou Candy CSWS4 3642DE/2-S v bielom prevedení. Kapacita bubna pre pranie je 6 kg a pre sušenie 4 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1300 ot./min. Ponúka 17 programov pre pranie (z toho 4 rýchle programy do hodiny) vrátane parného a možnosť odloženého štartu o 24 hodín. Senzorové sušenie ponúka tri úrovne sušenia: Extra suché, k žehleniu a do skrine. Inteligentnú práčku so sušičkou môžete ovládať pomocou technológie NFC s mobilným zariadením a sťahovať ďalšie programy a cykly. Maximálna hlučnosť dosahuje pri praní 60 dB, pri sušení 62 dB pri odstreďovaní 78 dB.

Smart spotrebič

Inteligentná práčka so sušičkou Candy CSWS4 3642DE/2-S s predným plnením v bielej farbe sa stane vaším užitočným pomocníkom v domácnosti. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 6 kg a vysušiť 4 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1300 otáčok za minútu. Medzi 17 štandardnými a 40 Smart Touch programami s možnosťou odloženého štartu, si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie.

Programy a funkcie

 • 17 základných programov + Wifi programy: Bavlna, Bavlna s predpierkou, Eco 40-60°, Pranie a sušenie (Eco 40 - 60° + suché do skrine) 20°C, Syntetika, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Sušenie Vlna - Woolmark Apparel Care, Sušenie Syntetika, Sušenie Bavlna, Vlna a ručné pranie, Parné program Ľahké žehlenie, Rýchly pre malé náplne 14 min, Rýchly pre malé náplne 30 min, Rýchly pre malé náplne 44 min, Rýchla perfektné bavlna 59 min
 • Funkcie: Rýchly/Nastavenie miery znečistenia (3), Voľba sušenie, Parné funkcie pre ľahké žehlenie, Odložený štart až 24 hod, Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Zablokovanie tlačidiel

Rýchle programy

Ak potrebujete rýchlo vyprať vaše oblečenie môžete si vybrať jednen zo 4 rýchlych programov do hodiny (14, 30 a 44 min. alebo Perfect Rapid 59 minút). Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstráňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie.

Senzorové sušenie

Táto práčka so sušičkou ponúka 3 úrovne sušenia: 

 • Extra suché- určené pre uloženie prádla rovno do šatníka (skrine, na oblečenie)
 • K žehleniu- prádlo je mierne vlhké a ľahšie sa žehlí
 • Do skrine- na zavesenie do skrine

Špeciálny Woolmark Apparel Care 

Smart práčka so sušičkou obdržala do svojej výbavy šetrný program určený pre sušenie vlny- Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program sa postará o vlnené oblečenie bez poničenia vlákien a tiež zabraňuje opotrebeniu, tvorbe žmolkov, obmedzuje trenie odevov a starostlivo kontroluje teplotu sušenia. 

Materiál bubna

Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča. Bubon Shiatsu má navyše na povrchu masážne body pre šetrné zaobchádzanie s vašou bielizňou.

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie inteligentnej práčky so sušičkou pomocou technológie NFC so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy Simply-Fi so smartfónom alebo tabletom s operačným systémom Android vybaveným funkciou NFC. Vždy keď budete chcieť využiť smart funkcie inteligentnej práčky so sušičkou je potrebné najprv aktivovať režim Smart Touch nastavením ovládania do správnej polohy, aktivovať v telefóne funkciu NFC a potom udržiavať mobilné zariadenie v blízkosti loga Smart touch, ktoré sa nachádza na ovládacom panely. Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Inteligentná kontrola: ponúka jednoduchšie riadenie pre lepší výkon. Prostredníctvom pravidelného monitoringu vás bude informovať o stave vašej práčky so sušičkou. V prípade chyby alebo poruchy vám sprievodca pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie.
 • Hlasový asistent : poradí vám s výberom ideálneho cyklu s troma hlasovými príkazmi (bielizeň/látka, farba, stupeň znečistenia)
 • Cykly:  umožňuje načítať a spustiť nové programy
 • Moje štatistiky: zobrazuje štatistiku prania a tipy pre efektívnejšie využitie práčky so sušičkou
 • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie alebo sušenie začne alebo skončí.
 • Typy & rady: v ponuke je kompletný rad návrhov a rád ako ušetriť čas a peniaze a pritom dosiahnuť dokonalé výsledky prania.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 6 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1300 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CSWS4 3642DE/2-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené