Candy CSWS485TWMCE/1-S


Práčka so sušičkou, Energetická trieda D, Kapacita sušenia: 5 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 266 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 47 kWh na 100 cyklov prania, 16 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka. Viac info


Cena 369,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,40 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 61,67 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Spredu plnená automatická smart práčka so sušičkou Candy CSWS485TWMCE/1-S v bielom prevedeni a s chrómovými dvierkami. Kapacita nerezového bubna je 8 kg pre pranie a 5 kg pre sušenie. Maximálny počet otáčok dosahujú 1400 ot./min. K dispozícii má 16 základných (z toho 7 rýchlych programov do hodiny) + 40 Smart Touch programov. Disponuje senzorovým sušením, kde budete mať na výber z: Extra suché, Na žehlenie, do skrine. Ovládanie práčky je zabezpečené pomocou otočného voliča a digitálneho displeja. Práčku so sušičkou možno pripojiť k smartfónu prostredníctvom technológie NFC. Práčka so sušičkou má nerezový bubon Shiatsu s masážnymi bodmi na povrchu s vaňou Silitech, bezpečnostný zámok dverí, ochranu proti prepeneniu a ochranu proti únikom vody. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 77 dB.

Praktický pomocník

Inteligentná práčka so sušičkou Candy CSWS485TWMCE/1-S s predným plnením v bielej farbe sa stane vaším užitočným pomocníkom v domácnosti. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg a vysušiť 5 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými a 40 Smart Touch programami s možnosťou odloženého štartu, si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie.

Programy a funkcie 

 • Programy: 16 programov základných + 40 programov Smart Touch: Bavlna, Eco 40 - 60°, Ručné pranie, Syntetika, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Sušenie Vlna - Woolmark Apparel Care, Sušenie Syntetika, Sušenie Bavlna, Parné program Ľahké žehlenie 39 min, Rýchly pre malé náplne 14, 30, 44 min, rýchle zmiešané a farebné 20° 59 min, Rýchla perfektné bavlna 59 min, Rýchly špeciálne
 • 49 min, Smart Touch
 • Funkcie: Nastavenie teploty prania a otáčok odstreďovania, Rýchle pranie/nastavenie úrovne znečistenia, Voľba sušenie, Para, Predpierka, prídavné plákanie, Hygienický, Odložený štart až 24 hod, Ukazovatele zostatkového času prania a ukončenie cyklu; zablokovanie tlačidiel

Senzorové sušenie

Táto práčka so sušičkou ponúka 3 úrovne sušenia: 

 • Extra suché- určené pre uloženie prádla rovno do šatníka (skrine, na oblečenie)
 • Na žehlenie- prádlo je mierne vlhké a ľahšie sa žehlí
 • Do skrine- na zavesenie do skrine

Rýchle programy

Ak potrebujete rýchlo vyprať vaše oblečenie môžete si vybrať jednen zo 7 rýchlych programov do hodiny (14, 30 a 44 min. alebo Perfect Rapid 59 minút). Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstráňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie.

Špeciálny Woolmark Apparel Care 

Smart práčka so sušičkou obdržala do svojej výbavy šetrný program určený pre sušenie vlny- Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program sa postará o vlnené oblečenie bez poničenia vlákien a tiež zabraňuje opotrebeniu, tvorbe žmolkov, obmedzuje trenie odevov a starostlivo kontroluje teplotu sušenia. 

Kg Detector

Kg Detector nastavuje prívod vody a čas pracieho cyklu podľa váhy bielizne a tým znižuje spotrebu energie, čím sa pranie stáva vysoko efektívnym.

Bezpečná prevádzka

Pre bezproblémovú prevádzku disponuje práčka praktickými bezpečnostnými funkciami. Pred vytopením ochráni vašu kúpeľňu ochrana proti pretečeniu. Neželanej manipulácii s práčkou zabráni zablokovanie tlačidiel.

Materiál bubna

Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča. Bubon Shiatsu má navyše na povrchu masážne body pre šetrné zaobchádzanie s vašou bielizňou.

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie inteligentnej práčky so sušičkou pomocou technológie NFC so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy Simply-Fi so smartfónom alebo tabletom s operačným systémom Android vybaveným funkciou NFC. Vždy keď budete chcieť využiť smart funkcie inteligentnej práčky so sušičkou je potrebné najprv aktivovať režim Smart Touch nastavením ovládania do správnej polohy, aktivovať v telefóne funkciu NFC a potom udržiavať mobilné zariadenie v blízkosti loga Smart touch, ktoré sa nachádza na ovládacom panely. Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Inteligentná kontrola: ponúka jednoduchšie riadenie pre lepší výkon. Prostredníctvom pravidelného monitoringu vás bude informovať o stave vašej práčky so sušičkou. V prípade chyby alebo poruchy vám sprievodca pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie.
 • Cykly:  umožňuje načítať a spustiť nové programy
 • Moje štatistiky: zobrazuje štatistiku prania a tipy pre efektívnejšie využitie práčky so sušičkou
 • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie alebo sušenie začne alebo skončí.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Candy CSWS485TWMCE/1-S

86.7% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Andrea

18. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Nemáme ju zatiaľ dlho, no ide ticho, perie dobre.


Tamás

12. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Zatiaľ funguje výborne, maximálne spokojný

Benedikt

14. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Kvalita
 • Rychle dodanie
 • Ziadne