Candy CSWS596TWMCRE-S

  • Doprava zadarmo

Kapacita bubna: 9 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1500 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 499,00 €

9,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Práčka so sušičkou Candy CSWS596TWMCRE-S v antracitovom prevedení má kapacitu bubna pre pranie 9 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1500 ot./min. Ponúka 16 základný programov (z toho 7 rýchlych do 1 hodiny) vrátane Woolmark starostlivosti o vlnu či Easy Iron pre jednoduchšie žehlenie. Na sušenie si môžete zvoliť jeden z 3 programov. Na ovládanie práčky je možné využiť technológiu Smart Touch prostredníctvom NFC. Vybavená tichým invertorovým motorom aj KG detektorom. Hlučnosť pri praní dosahuje 51 dB, pri sušení 56 dB a pri odstreďovaní 79 dB. Rozmery (VxŠxH): 85 x 60 x 58 cm.

Candy CSWS596TWMCRE-S 

Práčka so sušičkou Candy CSWS596TWMCRE-S s predným plnením v antracitovej farbe s digitálnym otočným voličom. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Na jeden prací cyklus môžete vyprať až 9 kg a vysušiť 6 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1500 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými programami si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. 

Programy a funkcie

K dispozícii je aj 7 rýchlych programov do 1 hodiny. Tie sú ideálne v prípade, že potrebujete rýchlo preprať menšie množstvo bielizne. Ide o krátke cykly, ktoré účinne vyperú bielizeň v krátkom čase. Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstraňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie.

  • 16 programov základných +40 Smart Touch: Bavlna, Eco 40 - 60°, Ručné pranie, Syntetika, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Sušenie Vlna - Woolmark Apparel Care, Sušenie Syntetika, Sušenie Bavlna, Parné program, Jednoduché žehlenie 39 min, Rýchly pre malé náplne 14, 30, 44 minútový , Rýchle zmiešané a farebné 20° (59 minútový), Rýchla perfektná bavlna (59 minútový), Rýchly špeciálny (49 minútový), Smart Touch

  • 3 úrovne sušenia: Extra suché, Na žehlenie, Do skrine 

Jednoduchšie žehlenie

Uľahčite si žehlenie vašej bielizne a zvoľte si pri praní parnú funkciu. Pri praní para prechádza jednoducho cez vlákna čím ich uvoľní. Po vybratí z práčky je vaša bielizeň minimálne pokrčená. Oceníte aj špeciálny program pre vlnené kusy oblečenia. Woolmark Apparel Care je veľmi šetrný k vláknam bavlny a pri sušení nedochádza k ich poškodeniu a tvorbe žmolkov. 

Smart ovládanie

Umožňuje bezdotykové prepojenie inteligentnej práčky so sušičkou pomocou technológie NFC so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy Simply-Fi so smartfónom alebo tabletom s operačným systémom Android a iOS vybaveným funkciou NFC. Vždy keď budete chcieť využiť smart funkcie inteligentnej práčky so sušičkou je potrebné najprv aktivovať režim Smart Touch nastavením ovládania do správnej polohy, aktivovať v telefóne funkciu NFC a potom udržiavať mobilné zariadenie v blízkosti loga Smart touch, ktoré sa nachádza na ovládacom panely. Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

  • sťahovanie nových funkcií a cyklov

  • funkcia pre odložený štart a koniec

  • kontrolný cyklus

  • vedenie štatistík o praní a čerpaní energie 

Tichý chod

Inteligentná práčka so sušičkou v sebe skrýva výkonný a pritom veľmi tichý invertorový motor Speed Drive. Pri najvyšších otáčkach počas odstreďovania je hladina hluku na úrovni 79 dB. Pri štandardnom praní je hluk len 51 dB a pri sušení je to 56 dB. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1500 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CSWS596TWMCRE-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené