Candy CTPS64SCTTWIFI

  • Doprava zadarmo

Indukčná varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost, Detská poistka, Ukazovateľ zbytkového tepla, Celkový príkon dosky: 7,4 kW, čierna farba, Smart ovládanie mobilom, Výška: 5,5 cm, Šírka: 59 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 419,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná indukčná varná doska Candy CTPS64SCTTWIFI v čiernej farbe so šírkou 60 cm má 4 varné zóny vrátane Flexi zóny. Možnosť ovládať dosku cez aplikáciu hOn pomocou Wi-Fi alebo Bluetooth. Praktické dotykové ovládanie, funkcia Power Management, detská poistka aj indikátor zostatkového tepla.

Moderné a elegantné prevedenie

Inteligentná indukčná varná doska Candy CTPS64SCTTWIFI vás poteší nielen svojim výkonom, spoľahlivosťou a bezpečnosťou, ale i možnosťou ovládať dosku cez aplikáciu hOn pomocou Wi-Fi alebo Bluetooth. V elegantnom čiernom prevedení a jednoduchom modernom dizajne sa bude vynímať aj vo vašej kuchyni.  

Aké jednoduché

Inteligentná indukčná varná doska prináša moderný prístup k príprave kulinárskych špecialít. Čierna hladká doska disponuje 4 indukčnými varnými zónami vrátane flexi zóny. Výkon indukčných varných zón môžete ovládať pomocou jedného prsta prostredníctvom dotykového - Slider ovládania umiestneného v prednej časti dosky. Indukčné varenie je úsporné, rýchle a bezpečné. Indukcia zohrieva vždy len dno hrnca, zvyšok varnej dosky je takmer chladný. Indukčná doska je nielen mimoriadne spoľahlivá a efektívna, ale predovšetkým vyniká vysokým výkonom, ktorý zaručí rýchle a kvalitné výsledky. Dokonca ponúka aj Power management, kde si môžete nastaviť výkon dosky v úrovniach: 2,5/3,0/4,5/6,5/7,4 kW.

Varné zóny

  • Ľavá predná: Ø 180 mm, 2000 W/ Booster 2600 W
  • Ľavá zadná: Ø 180 mm, 1500 W/ Booster 2000 W
  • Ľavá Flexi (súbežne obe ľavé zóny): 400 × 200 mm, 2800 W/ Booster 3500 W
  • Pravá zadná: Ø 180 mm, 2000 W/ Booster 2600 W
  • Pravá predná: Ø 180 mm, 1500 W/ Booster 2000 W
  • Minimálna Ø varnej nádoby pre varné zóny je 120 mm

Funkcia Booster

Odteraz bude varenie a príprava jedál ešte efektívnejšia a pohodlnejšia indukčná doska sa môže pochváliť úžasnou funkciou Booster, ktorá využíva maximálny výkon spotrebiča pre dokonalé, rýchle a efektívne varenie. Tak bude varenie na tejto doske otázkou niekoľkých minút a vy sa môžete tešiť na skvelé a chutné jedlá.

Bezpečnosť a ochrana pri varení

Spoločnosť Candy myslela aj na vašu ochranu. Indukčná varná doska disponuje detskou poistkou, bezpečnostným automatickým vypnutiím v prípade dlhodobej nečinnosti, ochranou pred prehriatím, zvukovým signálom pri vyliatí tekutín, funkciou pauza, detekciou nevhodných objektov na doske a ukazovateľom zvyškového tepla.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.4 kW
Napájanie 230/400 V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CTPS64SCTTWIFI

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami