CANDY CVG6DPB, Plynová varná doska

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.5 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Sklokeramika-Plyn, Materiál mriežok: Liatina, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 1, Veľký horák (počet): 2,


Cena 179,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Candy CVG6DPB z tvrdeného skla v čiernej farbe má 4 plynové horáky, tie majú rôzny výkon a priemer. Stabilitu nádob uložených na varnú dosku zabezpečujú liatinové mriežky. Ovládanie je umiestnené v prednej časti, pomocou 4 otočných gombíkov. V ovládacích gombíkoch je integrované elektrické zapaľovanie. Šírka 59,5 cm.

Jednoduché ovládanie

Plynová varná doska Candy CVG6DPB z tvrdeného čierneho skla, vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý. Ovládací panel je uložený v prednej časti dosky pre lepší prístup a pohodlnú manipuláciu. Prostredníctvom 4 otočných gombíkov s integrovaným elektrickým zapaľovaním si nastavíte intenzitu plameňa a určite si toto skvelé a praktické ovládanie rýchlo osvojíte.

Varné zóny

Varná doska je vybavená 4 horákmi. K dispozícii je elektrické zapaľovanie horákov, ktoré je integrované v ovládacom gombíku. Zapaľovanie je tak veľmi jednoduché a bezpečné. Stačí gombík otočiť a stlačiť a horák je zapálený. Vďaka bezpečnostnej poistke sa v prípade zhasnutia plameňa, uzavretie plyn. Tým je váš domov chránený pred nebezpečenstvom výbuchu z nahromadenia zemného plynu. Mriežky sú dostatočne pevné a odolné, aby udržali aj veľké a ťažké hrnce.

Horáky

  • 2x Rýchly Ø 100 mm, 2,7 kW
  • 1x Pomocný Ø 50 mm, 1 kW
  • 1x Stredná Ø 75 mm, 1,75 kW

Údržba

Údržba varnej dosky je pohodlná a nenáročná. Čistenie dosky zvládnete bežnými čistiacimi prostriedkami a v prípade väčšieho znečistenia treba odstrániť a umyť podpory. Tie su navyše vhodné aj do umývačky riadu, takže ich stačí vložiť do vnútra umývačky. odporúča sa zvoliť teplotu umývania medzi 70°-75°C. Po umytí ich vložíte späť na varnú dosku a tá bude opäť pripravená na ďalšie použitie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 1
Veľký horák (počet) 2

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií CANDY CVG6DPB, Plynová varná doska

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené