Candy CVNB 6184W/S1


Šírka: 59.5 cm, Výška: 185.5 cm, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: E,


Cena 379,00 €

7,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Candy CVNB 6184W/S1 v bielom prevedení s integrovaným madlom. Vybavená funkciou Total NoFrost pre automatické odmrazenie chladničky aj mrazničky. Chladnička má objem 219 litrov, je vybavená 4 sklenenými policami, 5 priehradkami vo dverách a zásuvkou Crisper na ovocie a zeleninu. Mraznička má objem 83 litrov, za 24 hodín zmrazí 4 kg potravín. V prípade výpadku je akumulačná doba 15 hodín. Má aj funkciu Rýchle chladenie. Hlučnosť: 41 dB. Má úsporné vnútorné LED osvetlenie. Možnosť prehodenia dvierok. Rozmery (VxŠxH): 185,5 x 59,5 x 63,25 cm.

Chladiaca časť

Chladnička Candy CVNB 6184W/S1 ponúka pre pohodlné uskladnenie vašich potravín dostatočný priestor v objeme 219 litrov. Výbavu tvoria 3 + 1 sklenené police so strieborným rámom vyrobené z tvrdeného skla, 5 priehradok vo dverách pre uskladnenie drobných potravín, priehľadná plastová zásuvka Crisper pre skladovanie ovocia a zeleniny. Oceníte aj tichý chod spotrebiča pri hlasitosti len 41 dB. Na pootvorené dvere vás upozorní zvukový signál. Požadovanú teplotu nastavíte na dotykovom displeji.

Mraziaca časť

Mraznička umiestnená v dolnej časti má objem 83 litrov. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky pre skladovanie mrazených potravín. Za deň zmrazí 4 kg potravín, v prípade výpadku prúdu je jej výdrž až 15 hodín.  

Total No Frost

Potraviny budú uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému Total No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy, vďaka čomu sa nemusíte trápiť s odmrazovaním chladničky a mrazničky. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému vnútornému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 185.5 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CVNB 6184W/S1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené