Candy CVST GP382DMR-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
319,00 €

Pôvodná cena 379,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Zhora plnená smart Candy CVST GP382DMR-S v antracitovom prevedení má kapacitu bubna pre pranie 8 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Praktický otočný volič umožňuje nastavenie programov, ostatné funkcie sa nastavujú s pomocou digitálneho displeja. Technológia Smart Touch umožňuje bezdodykové prepojenie a ovládanie práčky pomocou technológie NFC so smartfónom. Práčka Candy CVST GP382DMR-S ponúka 16 základných programov a 40 Smart Touch. K dispozícii má aj praktické funkcie ako odložený štart až 24 hodín. Dvierka bubna sú potiahnuté techno polymérom, pre šetrnejší kontrakt pri otváraní. Šírka plniaceho otvoru má 21,5 cm. Funkcia Stop&Load zastaví bubon práčky vždy dvierkami nahor. Pre bezpečné a pomalé otváranie dvierok je k dispozícii Gentle Touch opening. Bezpčnosť práčky zabezpečuje bezpečnostný zámok dverí, ochrana proti úniku vody Antioverflow a ochrana proti prepeneniu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 16 %
Popis produktu

 

 

Smart práčka

Inteligentná práčka Candy CVST GP382DMR-S s horným plnením v antracitovej farbe vyperie vašu bielizeň ľahko, rýchlo a efektívne. Vďaka nej môžeže svoj voľný čas venovať svojim obľúbeným činnostiam. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Zaradená je do energetickej triedy A+++. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg bielizne.  Inovatívny systém Gentle Touch Opening umožňuje jemné otváranie bubnu jedným dotykom. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1200 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými a 40 Smart Touch programami s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Práčku je možné ovládať prostredníctvom smartfónu s pripojením NFC.

* Systém NFC je kompatibilný iba so smartphonmi s operačným systémom Android vybavenými technológiou NFC

Mix Power Systém+

Patentovaný systém rozpúšťania pracieho prášku Mix Power System + spoločne s vodou v špeciálnej komore distribuje penu počas pracieho cyklu priamo na bielizeň vysokým tlakom vody. V počiatočnej fázy pracieho cyklu vysokotlakové striekanie zabezpečí vsiaknutie pracieho prostriedku do vlákien, vďaka čomu odstráni nečistoty. Mix Power System + je súčasťou programu Perfect Rapid 59.

Programy a funkcie

Práčka disponuje množstvom základných programov a vďaka aplikácii Smart Touch je možné získať naviac 40 programov. Z tejto širokej škály si nepochybne vyberie každý.

 • 16 programov základných + 40 programov Smart Touch: Perfect 20 ° C, Intenzívny 40 ° C, Hygienický 60 ° C, Perfect Rapid 59 min, Rýchly 14, 30, 44 min, Ručné a hodváb, Vlna, plákanie, odčerpávanie + odstreďovanie, Detský, Jemné, Syntetika, Bavlna, Bavlna s predpierkou, Smart Touch
 • Funkcie: Odložený štart až 24 hod, Jednoduché žehlenie, Extra plákanie, Hygienický +, Jednoduché žehlenie, Rýchly / Nastavenie Miery znečistenia (3), Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, zablokovanie tlačidiel

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové komunikáciu inteligentnej práčky pomocou technológie NFC so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom s operačným systémom Android vybaveným funkciou NFC. Vždy keď budete chcieť využiť smart funkcie inteligentnej práčky je potrebné najprv aktivovať režim Smart Touch nastavením ovládania do správnej polohy, aktivovať v telefóne funkciu NFC a potom udržiavať mobilné zariadenie v blízkosti loga Smart touch, ktoré sa nachádza na ovládacom panely. Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Hlasový asistent : poradí vám s výberom ideálneho cyklu s troma hlasovými príkazmi (bielizeň/látka, farba, stupeň znečistenia
 • Cykly:  umožňuje načítať a spustiť nové pracie programy
 • Smart starostlivosť: Smart konrola a cykly Auto-Clean (automatické čistenie) a návod k odstráneniu možných problémov.
 • Funkcia odloženého začiatku a konca prania.
 • Vedenie štatistík.
 • Tipy a triky.

Kg Detector

Výkon šitý na mieru každému naplnenie práčky. Kg Detector nastavuje prívod vody a čas pracieho cyklu podľa váhy bielizne a tým znižuje spotrebu energie, čím sa pranie stáva vysoko efektívnym.

Materiál bubna

Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča. Bubon Shiatsu má navyše na povrchu masážne body pre šetrné zaobchádzanie s vašou bielizňou.

Ďalšie vlastnosti

Inteligentná práčka má veľký digitálny displej a otočný volič, ktorým si jednoducho vyberiete ten správny prací program. Taktiež disponuje

 • ochranou proti úniku vody Antioverflow (v prípade úniku vody uzavrie prívod vody do práčky, a tým zabrání pretečeniu)
 • ochranou proti nadmernému peneniu
 • bezpečnostným zámkom dverí.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 61 dB
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 196 kWh

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: antracitová
Šírka: 40 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 56,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 61 dB
Hluk pri odstreďovaní: 78 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 250 min.

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.odstreď.: B
Celková spotreba: 0,97 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 196 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9850 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: vrchným plnením

Ďalšie parametre

Technológia: NFC
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31008277

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore