Candy CWC 150 EM/N

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Počet políc: 8, Celkový čistý objem: 121 L, Kapacita fliaš: 41, Trieda energetickej účinnosti 2021: G, Elektronický informačný list


Cena 209,00 €

4,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vinotéka Candy CWC 150 EM/N v čiernom prevedení. Jej vnútorný objem je 121 litrov, uložíte do nej až 41 fliaš. Vnútornú výbavu tvorí 6 chrómovaných vlnitých políc + 2 rovné police a praktické LED osvetlenie. Má jednu teplotnú zónu s nastaviteľnou teplotou v rozmedzí 7 °C - 18 °C. Ovládanie je mechanické. Odmrazovanie sa realizuje automaticky. Predné sklo vinotéky je priehľadné pre dokonalý prehľad o jej obsahu. Hlučnosť len 39 dB vďaka tichému antivibračnému systému. Polohovateľné nožičky pre nastavenie výšky. Možnosť zmeny závesu dverí. Rozmery (VxŠxH): 84,5 x 49 x 55 cm.

Dizajn

Vinotéka Candy CWC 150 EM/N je určená najmä pre široké využitie na uskladnenie fliaš, či už v domácnosti alebo reštauračných zariadeniach. Poskytuje dokonalé podmienky pre uskladnenie vína. K dispozícii má jednu teplotnú zónu v rozmedzí teplôt 7 – 18 ˚C a je možná regulácia teplôt otočným termostatom. Ponúka príjemný dizajn v čiernej farbe.

Chladiaci priestor

Vnútorný priestor pozostáva zo 6 chromovaných vlnitých políc na fľaše a 2 rovné. Celková kapacita chladničky je postačujúca pre pohodlné uskladnenie až 41 fliaš vína. Jej vnútorný objem dosahuje 121 litrov. Pre dokonalý prehľad pri výbere vín je vinotéka vybavená vnútorným LED osvetlením. Vďaka priehľadnému sklu budete mať vždy skvelý prehľad o uložených fľašiach.

Nízka hlučnosť

Už žiadne bzučanie či pípanie, jednoducho žiadne rušenie príjemnej atmosféry pri pití lahodného vína. Vinotéka sa môže pochváliť tichým antivibračným systémom. Nebude vás rušiť nadmerný hluk a vy si môžete vychutnať nerušené chvíle so svojou rodinou či priateľmi pri pohári chladeného vína. Maximálna hlučnosť dosahuje 39 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 8
Celkový čistý objem 121 L
Kapacita fliaš 41
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Candy CWC 150 EM/N

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Mikulas

3. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon