Candy CWC 200 EELW/N


Počet políc: 13, Celkový čistý objem: 236 L, Kapacita fliaš: 81, Trieda energetickej účinnosti 2021: G, Elektronický informačný list


Cena 499,00 €

9,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart vinotéka Candy CWC 200 EELW/N v čiernom prevedení s nerezovým madlom. Jej čištý objem je 236 litrov. Plnohodnote uskladní až 81 fliaš vína. Wi-Fi pripojenie umožňuje ovládanie smart vinotéky cez aplikáciu Simply Fi. Ponúka jednu teplotnú zónu v teplotnom rozmedzí 7 °C - 18 °C. Ovládanie pomocou digitálneho displeja. Vnútornú výbavu tvorí 13 drevených políc, z toho 1 polica je naklonená. Obsah vinotéky je možné skontrolovať cez transparentné dvojité sklo. Dokonalý prehľad zabezpečí aj LED osvetlenie. Hlučnosť: 39 dB. Klimatická trieda: N-ST. Rozmery (VxŠxH): 146 x 49 x 55 cm. Záves dvierok je pevný - vpravo, bez možnosti výmeny..

Príjemný dizajn DiVino

Jednozónová smart vinotéka Candy CWC 200 EELW/N má nový elegantný dizajn s talianskym srdcom. Poskytuje dokonalé podmienky pre uskladnenie vína. Je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí si radi užívajú život s pohárom vína v spločnosti rodiny alebo priateľov. K dispozícii má jednu teplotnú zónu v rozmedzí 7 °C - 18 °C. Regulácia teploty je veľmi jednoduchá prostredníctvom digitálneho displeja. K dispozícii sú 4 programy chladenia: biele víno, červené víno, šumivé víno, Wifi nastavenia. Rovnako si môžete vybrať aj vlastné nastavenia. Vinotéku môže umiestniť prakticky kamkoľvek, či do kuchyne, kancelárie alebo obývačky. Ponúka príjemný dizajn v čiernej farbe s nerezovým madlom a dvierkami s priehľadným sklom.

Ovládajte smart vinotéku kedykoľvek

Inteligentné modely vinoték DiVino je možné pripojiť k aplikácii Candy simply-Fi a ovládať ich na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. Wi-Fi pripojenie umožňuje predovšetkým ovládanie vinotéky a ponúka možnosť využiť ďalšie funkcie:

  • Asistent zásob - umožňuje overiť si kedykoľvek aké víno máte práve vo vašej vinotéke. Stačí napísať, či vysloviť príkaz a aplikácia identifikuje vína, ktoré pridávate alebo odoberáte. Stav je v reálnom čase aktualizovaný a zaznamenaný. Prípadne si odfoťte etiketu nového vína a pridajte ho do zoznamu dostupných vín.
  • Ovládanie teploty na diaľku - teplotu vo vinotéke je možné nastaviť podľa vlastného uváženia v rozmedzí 7 - 18 stupňov a naviac kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Večer už len prídete a podávate dokonale vychladené víno.
  • Zapnutie a vypnutie svetla - aplikácia simply-Fi umožňuje ovládať LED osvetlenie vo vašom smartfóne.
  • Tipy a triky: sprievodca chybovými hláškami a návod - aplikácia simply-Fi ponúka aj užitočné informácie, tipy a rady ako čo najlepšie využiť vašu inteligentnú vinotéku.

Chladiaci priestor

Vnútorný priestor pozostáva z 13 prémiových bambusových políc na fľaše, z toho jedna polica je naklonená. Bambus je pevný a odolný a navyše sa aj ľahko udržuje v čistote. Dokonale ochráni vaše fľaše s vínom. Celková kapacita vinotéky je postačujúca pre pohodlné uskladnenie až 81 fliaš vína. Pre dokonalý prehľad pri výbere vín je vinotéka vybavená vnútorným LED osvetlením. Vďaka dvojitému priehľadnému sklu budete mať vždy dokonalý prehľad o uložených fľašiach. UV ochrana chráni pred znehodnotením vína slnečným žiarením.

Nízka hlučnosť

Už žiadne bzučanie či pípanie, jednoducho žiadne rušenie príjemnej atmosféry pri pití lahodného vína. Vinotéka sa môže pochváliť mimoriadne tichým chodom, ktorý poteší každého zákazníka, zaručene vás nebude rušiť nadmerným hlukom a vy si môžete vychutnať nerušené chvíle so svojou rodinou či priateľmi pri pohári chladeného vína. Maximálna hlučnosť dosahuje 39 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 13
Celkový čistý objem 236 L
Kapacita fliaš 81
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CWC 200 EELW/N

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené