Candy DIVO G20CMB

  • Doprava zadarmo

Mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 700 W, Výkon grilu: 900 W, Vstavaný displej, Farba: čierna, Výška: 26,2 cm, Šírka: 45,2 cm, Hĺbka: 33,5 cm. Viac info


Cena 114,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,30 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca mikrovlnná rúra Candy DIVO G20CMB v matnej čiernej farbe má objem 20 litrov, 6 úrovní výkonu, 6 automatických programov vrátane rozmrazovania a grilu s výkonom 900 W. Samozrejmosťou sú digitálne hodiny, časovač, zvuková signalizácia na konci programu a detská poistka. Vo vnútri je otočný tanier s priemerom 24,5 cm.

Candy DIVO G20CMB

Mikrovllná rúra Candy DIVO G20CMB v matnom čiernom prevedení zohreje jedlo v priebehu niekoľkých okamihov. S objemom rúry až 20 litrov a výkonom 700 W dokáže mikrovlnka jednoducho a účinne zohriať takmer akékoľvek jedlo. K dispozícii máte až 6 stupňov výkonu a 6 automatických programov. Aktuálne nastavenie a informácie o mikrovlnke nájdete na okrúhlom digitálnom displeji. O bezpečnosť sa postará detská poistka za pomoci ktorej zablokujete tlačítka ovládania. Priemer taniera je 24,5 cm. 

Jednoduché ovládanie

Pomocou digitálneho displeja a ovládacieho gombíka si jednoducho nastavíte všetky programy mikrovlnnej rúry, ktorý práve potrebujete. Či už ohrev, rozmrazovanie alebo expresné varenie.

Programy varenia

  • Mikrovlnný ohrev samostatný, gril samostatný, mikrovlny + gril
  • 6 úrovní výkonu
  • Automatické programy 6
  • Rozmrazovanie
  • Expresné varenie

Funkcie

Aplikácia pre mikrovlnné rúry na Candy Simply Fi s receptami, radami a tipmi na údržbu. Rúru nie je nutné mať pripojenú na Wifi. Recepty, rady a tipy sú dostupné po stiahnutí v aplikácii Simply Fi (pre IOS a Android).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Počet programov 6
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Áno
Vnútorný objem 20 L
Výkon grilu 900 W
Typ varenia gril
Integrované hodiny Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy DIVO G20CMB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami