Candy FCNE828X WIFI


Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 70 l, Počet funkcií: 8, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Smart ovládanie mobilom, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56,7 cm. Viac info


Cena 307,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,16 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vstavaná multifunkčná rúra Candy FCNE828X WIFI v čierno-nerezovom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+. Celková kapacita rúry je 70 l a výkon 2300 W. K dispozícií je 8 funkcií a nechýba ani vstavaný displej. Teplovzdušná rúra disponuje funkciou Wifi, čo umožní ovládať rúru pomocou smartfónu. Samozrejmosťou je tiež teleskopický výsuv- jednoúrovňový.

 

 

 

Candy FCNE828X WIFI

Vstavaná rúra Candy FCNE828X WIFI z dizajnovej rady ESSENZA s objemom 70 litrov v čierno-nerezovom prevedení si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. Nerezový ovládací panel disponuje veľkým a prehľadným LED displejom, na ktorom si jednoducho nastavíte teplotu a programy. Zatvárací systém Soft Close zaistí tiché a pomalé zatváranie dvierok. V ponuke má až 8 programov, medzi ktorými sa nachádza klasický horný a spodný ohrev, gril, rozmrazovanie či ventilátor.

  • 8 programov: rozmrazovanie, spodný ohrev + dolný ohrev + ventilátor, gril, spodný ohrev + ventilátor, statický, spodný ohrev, Cooklight

Smart technológie

Prostredníctvom mobilného zariadenia s aplikáciou Simply-Fi môžete jednoduchým dotykom kedykoľvek skontrolovať prípravu vašich pokrmov odkiaľkoľvek. Vďaka pripojeniu k Wi-Fi s touto aplikáciou vám vaša rúra umožní navštíviť webové stránky, ktoré obsahujú správy zo sveta, životného štýlu a kuchyne (až 250 receptov s postupmi). Taktiež váš upozorní aj na pravidelné čistenie. Rúru je možné ovládať aj cez hlasových asistentov Alexa alebo Google Assistant.  

Manipulácia s plechom

Vkladanie či vyberanie plechov bude jednoduché. Na vnútorných bočných stenách sú špeciálne prelisy, tie vám umožnia vkladať plechy a mrieýdy v rôznych úrovniach. Pri manipulácii s plechom oceníte teleskopické pojazdy, ktorá sa veľmi ľahko vysúvajú. Je vybavená aj detskou bezpečnosťou poistkou. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2300 W
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Candy FCNE828X WIFI

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Miriam

25. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

David

27. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • pomer cena / výkon
  • Pomer cena výkon wi-fi pripojenie a prepojenie s mobilným tel