Candy FCPS615X/1/E

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2200 W, Typ čistenia: Parou, Teplovzdušná funkcia: Nie, Počet funkcií: 7,


Cena 224,00 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 239,00 € Zobraziť nápoveď

4,48 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná multifunkčná parná rúra Candy FCPS615X/1/E v čierno-nerezovom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Celková kapacita rúry je 70 l a výkon 2200 W. K dispozícií je 7 funkcií a nechýba ani vstavaný displej. Vybavená je zabudovaným čistiacím systémom Aquactiva.

 

 

 

Candy FCPS615X/1/E

Vstavaná rúra Candy FCPS615X/1/E s objemom 70 litrov si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. Nerezový ovládací panel disponuje dvoma gombíkmi a LED displejom, ktoré vám umožnia nastaviť teplotu a programy. Vnútro osvetľuje praktické svetlo. V ponuke má až 7 programov, medzi ktorými sa nachádza klasický horný a spodný ohrev, gril, rozmrazovanie či ventilátor.

  • 7 programov: rozmrazovanie, spodný ohrev + dolný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor + para, spodný ohrev + ventilátor, statický, gril + para, pizza

Parné čistenie

Rúra Candy FCPS615X/1/E využíva čistenie Aquactiva, ktoré prebieha pomocou pary. Na dno trúby stačí naliať 300 ml destilovanej vody a zapnúť program Aquactiva. Počas polhodiny sa rúra nahreje na 90 °C. Po ukončení nahrievania stačí nečistoty utrieť navlhčenou handrou. 

Zdravšia príprava jedla

Pripravte si v pohodlí domova chutné a zdravé jedlo pomocou pary. Rúra ponúka program Smart Steam, s ktorým rýchlo uvaríte vaše obľúbené pokrmy, Na špeciálne dno je potrebné naliať vodu, aktivovaním tlačidla sa voda zmení postupne na paru. Takýto spôsob príprave je ideálny pri pečení zeleniny, mäsa, rýb a ďalších jedál.

Manipulácia s plechom

Vkladanie či vyberanie plechov bude jednoduché. Na vnútorných bočných stenách sú nerezové drôtené pojazdy, tie vám umožnia vkladať plechy do rôznych úrovní. Dvierka sa skladajú z dvojitého bezpečnostného skla. Rúra aj vonkajšia strana dvierok sú tangenciálne ochladzované, aby nedošlo k vzniku popálenín. Je vybavená aj detskou bezpečnosťou poistkou. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2200 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Nie
Počet funkcií 7

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy FCPS615X/1/E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené