Candy FCT600X/E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
169,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,38 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná rúra Candy FCT600X/E z modelovej rady Timeless s objemom 65 litrov je zaradená do energetickej triedy A. Elegantné čierne prevednie s nerezovými prvkami. Dvierka sú zhotovené z dvojitého bezpečnostného skla. Ponúka 7 programov na pečenie, medzi ktorými je aj gril, rozmrazovanie či pizza. Nechýba detská poistka pre bezpečnosť vašich detí a tangenciálne ochladzovanie rúry a dvierok. Pohodlné ovládanie vďaka otočným gombíkom. Jednoduchá manipulácia s plechmi vďaka bočným stenám. Vnútorný priestor osvetľuje žiarovka. Rozmery výrobku (VxŠxH): 59,5 x 59,5 x 56,7 cm. Napätie: 230 V. V balení nájdete 1x rošt, 1x plech (35 mm).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Mora VT 537 BX Mora VT 537 BX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10 kg múky ako darček po registrácii

5 (13)

Multifunkčná vstavaná rúra Mora VT 537 BX je zaradená do úspornej energetickej triedy A, v nerezovej farbe. Regulácia teploty v rúre ponúka možnosť nastavenia do max. 275°C s možnosťou programovania doby pečenia. Celkový objem multifunkčnej rúry dosahuje 71 l. Ponúka 11 funkcií ako sú rýchly predohrev rúry, horný a dolný ohrev, teplovzdušný ohrev s telesom ventilátora, ohrev tanierov, šetrné rozmrazovanie gril, gril s ventilátorom a čistenie rúry Eco Clean pomocou pary. Ovládanie je umiestnené vpredu prostredníctvom 2 špeciálnych zatláčacích gombíkov doplnených vstavaným displejom s dotykovým ovládaním digitálnych hodín. K dispozícii je aj detský zámok. Dvierka rúry Mora 537 BX disponujú s 3D chladením dvierok s trojitým sklom. Vedenie v rúre prostredníctvom drôtených roštov 1 úrovňou teleskopického výsuvu. V balení sa nachádza 1 hlboký plech, 1 plytký plech a 1 rošt. Elektrické napätie 230 V.

Základné parametre

  • Trieda energ.účinnosti: A
  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Candy FCT600X/E

Vstavaná rúra s objemom 65 litrov si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. Zaujme čiernymi sklenenými dvierkami a vrchným nerezovým ovládacím panelom a rukoväťou. Predné dvierka sú zhotovené z dvojitého bezpečnostného skla. Pre ešte lepšiu bezpečnosť sú dvierka vybavené tangenciálnym ochladzovaním, vonkajšia strana dverok tak bude pomerne chladná aj počas pečenia. Pri pečení využijete aj detskú poistku, ktorá bráni tomu, aby s rúrou manipulovali deti.

7 programov

Vstavaná rúra ponúka 7 možností pečenia: statický program, gril, gril + ventilátor, horný a dolný ohrev + ventilátor, spodný ohrev a ventilátor, rozmrazovanie, pizza. Ventilátor bráni vysušeniu jedla a teplo lepšie prenikne do pripravovaného pokrmu. Teplotu ohrievania pokrmov si nastavíte pokrmov pomocou otočných voličov. Ľavým voličom nastavíte teplotu, pravím zase vyberiete program alebo zapnete svetlo v rúre. Vnútorný priestor je osvetlený pomocou halogénového osvetlenia. 

Manipulácia s plechom

Vkladanie či vyberanie plechov bude jednoduché.  Vnútorné bočné steny majú vylisované pojazdy, tie vám umožnia vkladať mriežky aj podnosy do rôznych úrovní. V balení nájdete 1x rošt a 1x plech s hĺbkou 3,5 cm.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
Celk.vnútor.kapacita rúry: 65 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 2100 W
Typ čistenia: Žiadny
Počet funkcií: 7

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Nie
Teleskopický výsuv: Žiadny
Počet skiel dvierok: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 56,7 cm
Hmotnosť: 25,82 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Funkcie

Časovač: Nie
Gril: Áno
Typ čistenia: Žiadny
Počet funkcií: 7

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 65 L
Celkový výkon rúry: 2100 W

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Konektivita

Sieťový kábel: so zástrčkou

Ostatné

Kód produktu: 33703020

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore