Candy FCTS886XL WIFI

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

Cena:
379,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,58 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Inteligentná vstavaná teplovzdušná rúra Candy FCTS886XL WIFI s objemom 70 litrov je zaradená do energetickej triedy A. Elegantné nerezové prevedenie. Dvierka sú zhotovené z trojitého bezpečnostného skla. Ponúka 9 programov na pečenie vrátane parných funkcií. Má aj tangenciálne ochladzovanie dvierok rúry. Čistenie rúry pomocou pary-technológia Aquactiva a pyrolízy. Nechýba detská poistka pre bezpečnosť vašich detí. Ovládanie pomocou dvoch otočných gombíkov a dotykového displeja. Jednoduchá manipulácia s plechmi vďaka bočným prelisom po stranách rúry a teleskopickým pojazdom. Vnútorný priestor osvetľuje žiarovka. Možnosť prepojenia s aplikáciou simply-Fi prostredníctvom Wi-Fi alebo Bluetooth.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

 

 

Candy FCTS886XL WIFI

Vstavaná rúra Candy FCTS886XL WIFI s objemom 70 litrov si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. Zaujme čiernymi sklenenými dvierkami a vrchným nerezovým ovládacím panelom a rukoväťou. Nerezový ovládací panel disponuje dvoma zatláčacími gombíkmi a LED displejom, ktoré vám umožnia nastaviť teplotu a programy. V ponuke má až 9 programov, medzi ktorými sa nachádza klasický horný a spodný ohrev, gril, rozmrazovanie či ventilátor.

Príprava jedla so Smart Steam

Varte zdravšie s rúrou Candy využívajúcou parnú technológiu Smart Steam. Tá v sebe kombinuje klasické pečenie s pečením v pare. Stačí len zvoliť daný program a vaše pokrmy sa budú pripravovať zdravšie pomocou pary. Jedlo si zachová nutričné hodnoty a štavnatosť. Využijete tu pri príprave rýb, zeleniny, mäsa či pri pečení chleba.

Smart technológie

Prostredníctvom mobilného zariadenia s aplikáciou Simply-Fi môžete jednoduchým dotykom kedykoľvek skontrolovať prípravu vašich pokrmov odkiaľkoľvek. Vďaka pripojeniu k Wi-Fi s touto aplikáciou vám vaša rúra umožní navštíviť webové stránky, ktoré obsahujú správy zo sveta, životného štýlu a kuchyne.

Parné čistenie

Rúra Candy FCTS886XL WIFI využíva čistenie Aquactiva, ktoré prebieha pomocou pary. Na dno trúby stačí naliať 300 ml destilovanej vody a zapnúť program Aquactiva. Počas polhodiny sa rúra nahreje na 90 °C. Po ukončení nahrievania stačí nečistoty utrieť navlhčenou handrou. Okrem toho využíva na čistenie aj pyrolízu. Čistenie pomocou pyrolízy prebieha pri zahriatí rúry na 500 °C, z povrchu rúry sa odstránia zaschnuté a zatvrdnuté nečistoty. 

Manipulácia s plechom

Vkladanie či vyberanie plechov bude jednoduché. Na vnútorných bočných stenách sú špeciálne prelisy, tie vám umožnia vkladať plechy do rôznych úrovní. Pre lepšiu manipuláciu s plechmi je rúra vybavená teleskopickými výsuvmi. V balení nájdete 1x rošt, 1x plech s hĺbkou 3,5 cm, 1x odkvapkávací plech.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3500 W
Typ čistenia: Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 9

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 56,7 cm
Hmotnosť: 29 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Pyrolýzou
Počet funkcií: 9

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
Celkový výkon rúry: 3500 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 33703088

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore