Candy FCTS886XL WIFI

Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3500 W, Typ čistenia: Pyrolýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 9,


Cena 379,00 €

7,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná vstavaná teplovzdušná rúra Candy FCTS886XL WIFI s objemom 70 litrov je zaradená do energetickej triedy A. Elegantné nerezové prevedenie. Dvierka sú zhotovené z trojitého bezpečnostného skla. Ponúka 9 programov na pečenie vrátane parných funkcií. Má aj tangenciálne ochladzovanie dvierok rúry. Čistenie rúry pomocou pary-technológia Aquactiva a pyrolízy. Nechýba detská poistka pre bezpečnosť vašich detí. Ovládanie pomocou dvoch otočných gombíkov a dotykového displeja. Jednoduchá manipulácia s plechmi vďaka bočným prelisom po stranách rúry a teleskopickým pojazdom. Vnútorný priestor osvetľuje žiarovka. Možnosť prepojenia s aplikáciou simply-Fi prostredníctvom Wi-Fi alebo Bluetooth.

 

 

 

Candy FCTS886XL WIFI

Vstavaná rúra Candy FCTS886XL WIFI s objemom 70 litrov si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. Zaujme čiernymi sklenenými dvierkami a vrchným nerezovým ovládacím panelom a rukoväťou. Nerezový ovládací panel disponuje dvoma zatláčacími gombíkmi a LED displejom, ktoré vám umožnia nastaviť teplotu a programy. V ponuke má až 9 programov, medzi ktorými sa nachádza klasický horný a spodný ohrev, gril, rozmrazovanie či ventilátor.

Príprava jedla so Smart Steam

Varte zdravšie s rúrou Candy využívajúcou parnú technológiu Smart Steam. Tá v sebe kombinuje klasické pečenie s pečením v pare. Stačí len zvoliť daný program a vaše pokrmy sa budú pripravovať zdravšie pomocou pary. Jedlo si zachová nutričné hodnoty a štavnatosť. Využijete tu pri príprave rýb, zeleniny, mäsa či pri pečení chleba.

Smart technológie

Prostredníctvom mobilného zariadenia s aplikáciou Simply-Fi môžete jednoduchým dotykom kedykoľvek skontrolovať prípravu vašich pokrmov odkiaľkoľvek. Vďaka pripojeniu k Wi-Fi s touto aplikáciou vám vaša rúra umožní navštíviť webové stránky, ktoré obsahujú správy zo sveta, životného štýlu a kuchyne.

Parné čistenie

Rúra Candy FCTS886XL WIFI využíva čistenie Aquactiva, ktoré prebieha pomocou pary. Na dno trúby stačí naliať 300 ml destilovanej vody a zapnúť program Aquactiva. Počas polhodiny sa rúra nahreje na 90 °C. Po ukončení nahrievania stačí nečistoty utrieť navlhčenou handrou. Okrem toho využíva na čistenie aj pyrolízu. Čistenie pomocou pyrolízy prebieha pri zahriatí rúry na 500 °C, z povrchu rúry sa odstránia zaschnuté a zatvrdnuté nečistoty. 

Manipulácia s plechom

Vkladanie či vyberanie plechov bude jednoduché. Na vnútorných bočných stenách sú špeciálne prelisy, tie vám umožnia vkladať plechy do rôznych úrovní. Pre lepšiu manipuláciu s plechmi je rúra vybavená teleskopickými výsuvmi. V balení nájdete 1x rošt, 1x plech s hĺbkou 3,5 cm, 1x odkvapkávací plech.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3500 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy FCTS886XL WIFI

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené