Candy FSCTX615 WIFI


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2200 W, Typ čistenia: Parou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 7,


Cena 259,00 €

5,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná multifunkčná parná rúra Candy FSCTX615 WIFI v čierno-nerezovom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Celková kapacita rúry je 70 l a výkon 2200 W. K dispozícií je 7 funkcií a nechýba ani vstavaný displej. Vybavená je zabudovaným čistiacím systémom Aquactiva. Teplovzdušná rúra disponuje funkciou Wifi, čo umožní ovládať rúru pomocou smartfónu.

 

 

Candy FSCTX615 WIFI

Vstavaná rúra Candy FSCTX615 WIFI s objemom 70 litrov si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. Nerezový ovládací panel disponuje dvoma gombíkmi a LED displejom, ktoré vám umožnia nastaviť teplotu a programy. V ponuke má až 7 programov, medzi ktorými sa nachádza klasický horný a spodný ohrev, gril, rozmrazovanie či ventilátor.

  • 7 programov: rozmrazovanie, spodný ohrev + dolný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor + para, spodný ohrev + ventilátor, statický, gril + para, pizza

Zdravšia príprava jedla

Pripravte si v pohodlí domova chutné a zdravé jedlo pomocou pary. Rúra Candy FSCTX615 WIFI ponúka program, s ktorým rýchlo uvaríte vaše obľúbené pokrmy, Na špeciálne dno je potrebné naliať vodu, aktivovaním tlačidla sa voda zmení postupne na paru. Takýto spôsob príprave je ideálny pri pečení zeleniny, mäsa, rýb a ďalších jedál.

Smart technológie

Prostredníctvom mobilného zariadenia s aplikáciou Simply-Fi môžete jednoduchým dotykom kedykoľvek skontrolovať prípravu vašich pokrmov odkiaľkoľvek. Vďaka pripojeniu k Wi-Fi alebo Bluetooth s touto aplikáciou vám vaša rúra umožní navštíviť webové stránky, ktoré obsahujú správy zo sveta, životného štýlu a kuchyne.

Parné čistenie

Rúra Candy FSCTX615 WIFI využíva čistenie Aquactiva, ktoré prebieha pomocou pary. Na dno trúby stačí naliať 300 ml destilovanej vody a zapnúť program Aquactiva. Počas polhodiny sa rúra nahreje na 90 °C. Po ukončení nahrievania stačí nečistoty utrieť navlhčenou handrou. 

Manipulácia s plechom

Vkladanie či vyberanie plechov bude jednoduché. Na vnútorných bočných stenách sú nerezové drôtené pojazdy, tie vám umožnia vkladať plechy do rôznych úrovní. Dvierka sa skladajú z dvojitého bezpečnostného skla. Rúra aj vonkajšia strana dvierok sú tangenciálne ochladzované, aby nedošlo k vzniku popálenín. Je vybavená aj detskou bezpečnosťou poistkou. V balení nájdete 1x rošt, 1x plech s hĺbkou 3,5 cm, 1x sadu na grilovanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2200 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 7

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy FSCTX615 WIFI

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené