Candy MIC 20 GDFX


Vstavaná mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 800 W, Výkon grilu: 1000 W, Vstavaný displej, Farba: strieborná, Výška: 38,8 cm, Šírka: 59,4 cm, Hĺbka: 31,6 cm. Viac info


Cena 238,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,78 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Nerezová vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC 20 GDFX s mikrovlnným ohrevom 800W a 20l objemom je vybavená grilom (1000W), displejom pre kontrolu nastavených údajov, piatimi úrovňami výkonu, 95 min časovačom, roštom, otočným tanierom s priemerom 24,5 cm, detskou poistkou, 8 programami prípravy pokrmov a funkciou odmrazovania podľa hmotnosti.

Jednoduché ovládanie a prehľadný displej, ktorý si obľúbite

Vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC 20 GDFX je vybavená ovládaním, s ktorým nebude mať nikto problém. Mikrovlnná rúra totiž disponuje jednoduchým tlačidlovým ovládaním a otočným voličom, pričom na digitálnom displeji môžete sledovať, aký program ste si zvolili a nastaviť okrem času aj minútku až na 95 minút.

Jednoduché ovládanie a prehľadný displej, ktorý si obľúbite - Candy MIC 20 GDFX

Bezpečnosť na prvom mieste

Hľadáte mikrovlnnú rúru s jednoduchým ovládaním? Spoločnosť Candy myslela pri navrhovaní tejto vstavanej mikrovlnnej rúry na všetko. A preto ju vybavila detským zámkom, s ktorým sa nemusíte viac obávať o bezpečie vašich detí v kuchyni. Varenie, tak pre vás bude pohodlnejšie, keďže sa nebudete musieť už viac starať o bezpečie v kuchyni, pretože sa o to za vás postarala spoločnosť Candy s detským zámkom.

Bohatá ponuka programov

Hľadáte mikrovlnnú rúru, ktorá ponúka bohatú možnosť výberu programov? Tak potom je vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC 20 GDFX vyrobená práve pre vás. Disponuje až 8 automatickými programami ako sú napríklad pizza, zemiaky, mäso, zelenina, ryby. Každý používateľ tejto rúry ocení kombináciu grilu a mikrovlnného ohrevu, keďže vaše jedlo budete môcť okrem klasického zohrievania v tejto rúre aj ugrilovať. Okrem toho disponuje aj funkciou rýchleho varenia, ktorá umožňuje pri stlačení tlačidla Štart pustenie ohrevu na 100% výkon po dobu 30 sekúnd, pričom je možnosť opakovaným stlačením zvýšiť dobu ohrevu na 95 minút o 30 sekúnd. Je len na vás, ktorý z programov si zvolíte, s každým programom bude vaše jedlo dokonale zohriate a pripravené na konzumáciu.

Jednoducho a rýchlo pripravíte jedlo s praktickým 2 fázovým ohrevom

Vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC 20 GDFX s objemom 20l s výkonom 800 W ponúka 2 fázový ohrev, ktorý si zamilujete hneď po prvom použití. Vďaka tomuto si budete môcť dopredu nastaviť priebeh ohrevu, čo oceníte v prípade ak si budete chcieť rozmraziť jedlo a následne ho ohriať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy MIC 20 GDFX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami