Candy MIC G25 GDFN, vst. mikrovlnná rúra s grilom


Vstavaná mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 25 l, Mikrovlnný výkon: 900 W, Výkon grilu: 1000 W, Vstavaný displej, Farba: čierna, Kovový rámček, Výška: 47 cm, Šírka: 65,5 cm, Hĺbka: 53,3 cm. Viac info


Cena 215,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,32 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 21,60 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Popis produktu

Zabudnite na zdĺhavú prípravu vášho jedla. Teraz si môžete jedlo zohriať, rozmraziť alebo ugrilovať úplne jednoducho. Vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC G25 GDFN obsahuje displej, na ktorom sa zobrazujú hodiny a minútka, ale aj elektronický programátor. Je určená pre vstavanie do kuchynskej linky. Má dvierka, ktoré sú vyrobené z 1 izolačného skla a elektronický displej, vďaka ktorému môžete obsluhovať alebo kontrolovať funkcie, ktoré rúra podporuje. Vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC G25 GDFN myslí aj na bezpečnosť vašich detí, a preto je zabezpečená detskou poistkou.

Elegantný dizajn

Elegantné prevedenie čierneho skla je hlavným znakom toho, že je táto mikrovlnná rúra je vhodná do každej kuchyne, nielen ako spotrebič, ale aj ako ozdoba. Predpokladom, že je ideálna aj pre menšie kuchyne sú jej rozmery 38.2/59.1/31.5 cm. Ovládací panel s tlačidlom je rovnomerne umiestnený, čo dotvára celkový moderný dizajn a tým pádom je skvelým doplnkom do vašej kuchyne. Vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC G25 GDFN disponuje sklenenými dvierkami, takže budete mať svoje potraviny pod neustálou kontrolou. Dvere sa otvárajú smerom doľava, pomocou bočných závesov.

Množstvo funkcií

Chcete si svoje jedlo ohriať? Alebo radšej zapiecť či najskôr rozmraziť? Potom je pre vás ako stvorená vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC G25 GDFN s grilom. Mikrovlnná rúra ponúka okrem funkcie ohriatia a varenia aj funkciu na rozmrazovanie potravín, čo vám neskôr uľahčí prácu s potravinami. Mikrovlnný ohrev zabezpečuje päť stupňov mikrovlnného výkonu, pričom príkon rúry je 900 W, čo zaručí dôkladné prepečenie každého kúsku mäsa. Jedinečná funkcia Gril je ideálna, ak si chcete spraviť chrumkavú kôrku alebo pri príprave húb, rezňov či tenkých plátkov mäsa.

Ďalšie vybavenie mikrovlnnej rúry

Vstavaná mikrovlnná rúra Candy MIC G25 GDFN je vybavená s pár extra doplnkami, napríklad ako otočný tanier, vďaka ktorému bude vaše jedlo zohriate zo všetkých strán rovnomerne alebo múžete využiť možnosť roštu. Ďalším extra doplnkom je chladiaci ventilátor a len pre bezpečnosť vašich detí firma Candy zabezpečila mikrovlnnú rúru aj detskou poistkou. Pochutnajte si na skvelom jedle, ktoré si odteraz pripravíte za pár minút.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 25 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy MIC G25 GDFN, vst. mikrovlnná rúra s grilom

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami