Candy RO 1284DWME/1-S


Kapacita bubna: 8 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min., Počet programov: 16, Trieda energetickej účinnosti 2021: A,


Cena 269,00 €

Zľava 18 % z pôvodnej ceny: 329,00 € Zobraziť nápoveď

5,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená práčka z rady RapidÓ Candy RO 1284DWME/1-S v bielej farbe. Disponuje kapacitou pre 8 kg bielizne a na výber budete mať z 16 + Wifi programov. Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1200 ot./min. Maximálna hlučnosť pri praní nepresahuje 51 dB a pri odstreďoaní 74 dB. Nechýba vstavaný displej, detská poistka či smart ovládanie prostredníctvom Wifi a Bluetooth.

Smart práčka 

Inteligentná práčka Candy RO 1284DWME/1-S s predným plnením v bielej farbe s digitálnym otočným voličom a dvierkami s vyšším umiestnením pre maximálny komfort vkladania bielizne ponúka pohodlné pranie s veľkou kapacitou bubna pre veľké rodiny. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1200 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými programami s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. K štandardným programom je možné stiahnuť prostredníctvom aplikácie aj ďalšie WiFi programy.

Programy a funkcie

  • Programy: Rýchly špeciálny 39 min, Rýchly farebné 59 min, Rýchly perfektná bavlna 59 min, Rýchly hygienický plus 59 min, Rýchly šport plus 39 min, Rýchly jemný 59 min, Rýchly pre malé náplne 14 min, Rýchly pre malé náplne 30 min, Rýchly pre malé náplne 44 min, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Vlna/Ručné pranie, Syntetika, 20°C, Eco 40–60°C, Bavlna
  • Funkcie: Predpierka, Extra plákanie, Nastavenie úrovne znečistenia (3), Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Parná funkcia, Zablokovanie tlačidiel, Bezpečnostný zámok dverí, Ochrana proti úniku vody Antioverflow, Ochrana proti prepeneniu

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie smart práčky pomocou technológie Wi-Fi alebo bluetooth so smart telefónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy Simply-Fi so smartfónom alebo tabletom. Praktická aplikácia do telefónu vám poradí aj vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť ďalšie pracie programy.

Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

  • Moje štatistiky: inteligentná práčka má všetko pod kontrolou. Môžete si kontrolovať najviac používané programy a naučiť sa ako zlepšiť vaše pracie návyky.
  • Smart pracie cykly: aplikácia ponúka viac ako 40 ďalších programov prania. Učite si spomedzi nich vyberiete ten najvhodnejší.
  • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie začne alebo skončí.
  • Typy & rady: v ponuke je kompletný rad návrhov a rád ako ušetriť čas a peniaze a pritom dosiahnuť dokonalé výsledky prania

Hlasový asistent a Snap & Wash 

Práčka je okrem Technológie Smart Touch kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku). Navyše vďaka Snap & Wash máte jedinečnú možnosť odfotiť bielizeň. Následne aplikácia sama rozpozná farbu a množstvo vloženej bielizne a vyberie ten najvhodnejší rýchly cyklus ďalšími nastaveniami.

Čistota a hygiena na prvom mieste

Smart práčka je vybavená programom "Daily Hygiene", ktorý určite oceníte pri každodennom praní. Čistí prádlo do hĺbky jeho vlákien a garantuje tak maximálnu čistotu a hygienu vášho oblečenia a to za menej ako 59 minút. Spotrebič je navyše vybavený 9 rýchlymi a hlavne efektívnymi programami Rapid, ktoré vyperú vaše prádlo za menej ako 1 hodinu (14',29',30',39',44',59')

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy RO 1284DWME/1-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené