Candy RO 1486DXHC5/1-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
379,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená smart práčka Candy RO 1486DXHC5/1-S s dizajnom RApidÓ ponúka až 9 rýchlych pracích cyklov, ktoré sú užitočné pre časté denné pranie. Kapacita bubna pre pranie je 8 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Jej ovládanie je dokonale komfortné, bez potreby zohýbania sa. Horiznontálny dotykový ovládací panel je umiestnený na hrane dvierok, nechýba ergonomický otočný volič. Textový displej je v českom jazyku. Naviac je možné ju ovládať aj nadiaľku prostredníctvom smartfónu pripojeného k Wi-Fi alebo bluetooth s aplikáciou Simply Fi. Inteligentná práčka Candy RO 1486DXHC5/1-S je kompatibilná s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home (len v anglickom jazyku). Funkcia Snap&Wash umožňuje odfotiť bielizeň, aplikácia následne psama rozozná jej množstvo a farbu vďaka čomu ponúkne najvodnejší rýchly cyklus s možnosťou ďalších nastavíní. Práčka ponúka 14 pracích programov + Wifi programy a mnoho užitočných funkcií, vrátanie parnej funkcie alebo neodmysliteľného odloženého štartu. Disponuje ochranou proti prepeneniu aj ochranou proti úniku vody AntioverFlow.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Samsung WW80K6414QW AddWash Samsung WW80K6414QW AddWash

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

5 (5)

Spredu plnená smart práčka Samsung WW80K6414QW AddWash je výnimočná vďaka dvierkám s funkciou pridania prádla počas prania. Práčka Samsung pracuje s počtom otáčok 1400, má digitálny digitálny invertorový motor a diamantový bubon. Kapacita prania je 8 kg bielizne. Vďaka svojmu úspornému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A+++-40% a ponúka vysokú mieru úspory energie. Hlučnosť prístroja pri praní je 53 dB a pri odstreďovaní 74 dB. Tento model je vybavený technológiou Eco Bubble™. Znamená to, že dokáže vašu bielizeň vyprať aj v studenej vode rovnako účinne a dôkladne ako v teplej. Jej rozmery sú 85 x 60 x 55 cm.

Základné parametre

 • Hĺbka: 55 cm
 • Maximálna hlučnosť: 53 dB
 • Kapacita bubna: 8 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Smart práčka so Snap&Wath

Inteligentná práčka Candy RO 1486DXHC5/1-S s predným plnením v bielej farbe s digitálnym otočným voličom a dvierkami s vyšším umiestnením pre maximálny komfort vkladania bielizne ponúka pohodlné pranie s veľkou kapacitou bubna pre veľké rodiny. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Zaradená je do energetickej triedy A+++ -20 %. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi 14 štandardnými programami s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. K štandardným programom je možné stiahnuť prostredníctvom aplikácie aj ďalšie WiFi programy. Práčka je okrem Technológie Smart Touch kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku). Navyše vďaka Snap&Wath máte jedinečnú možnosť odfotiť bielizeň. Následne aplikácia sama rozpozná farbu a množstvo vloženej bielizne a vyberie ten najvhodnejší rýchly cyklus ďalšími nastaveniami.

Práčka, ktorá s vami komunikuje

Modelový rad práčok Candy RapidÓ disponuje systémom Wi-Fi konektivity. Zadávanie príkazov je vďaka nej jednoduchšie ako doteraz. K dispozícii sú vďaka aplikácii tipy na pranie aj podpora v anglickom jazyku. Aplikácia Siply-Fi umožňuje komunikáciu s vašim spotrebičom. Stačí sa len opýtať a práčka zodpovie všetky vaše otázky počnúc ideálnym programom pre pranie až po odstraňovanie rôznych druhov škvŕn. Inovatívny dizajn RapidÓ bol vyvinutý pre pranie bielizne bez stresu. Práčky sú vybavené vyšším a väčším plniacim otvorom, vďaka ktorému je vkladanie a vykladanie bielizne jednoduchšie a pohodlnejšie. Naviac nový ergonomický spôsob ovládania a kontroly pracích cyklov ušetrí nielen váš čas ale aj chrbticu. Ovládanie je umiestnené pohodlne v hornej časti dvierok, aby nebolo potrebné sa pre ich nastavenie zohýbať. Praktický abecedný displej zobrazuje názov programu aj v českom jazyku. Kontrola nastavení bude tak omnoho jednoduchšia.

Programy a funkcie

 • 14 programov základných + Wifi programy: Rýchly denný 39 min, Rýchly farebné 59 min, Rýchly bavlna 59 min, Rýchly denný hygienický 59 min, Rýchly športové 29 min, Rýchlý jemné 59 min, Rýchly úsporný eco 14, 30, 44 min, Odčerpávanie + Odstreďovanie, Ručné pranie, Syntetika, Perfect 20°C, Bavlna, Biele 90°C, Wifi programy
 • Funkcie Odložený štart až 24 hod., Predpieranie, Extra plákanie (3), Hygienický+, Rýchly/Nastavenie miery znečistenia (3), Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Parné funkcie, Zablokovánie tlačítok

Candy RapidÓ

Inteligentná práčka s dizajnom Candy RapidÓ bola vyvynutá pre čo najjednodnoduchší spôsob starostlivosti o bielizeň. Ponúka najväčší otvor dvierok na trhu s dostatočnou kapacitou bubna a jednoduchým a pohodlným dotykovým ovládaním, ktoré je umiestnené na hrane dvierok. Všetky detaily vytvárajú maximálny komfort používania práčky RapidÓ. Textový displej zobrazuje informácie v českom jazyku. Ak potrebujete rýchlo vyprať vaše oblečenie môžete si vybrať jednen z rýchlych programov 14, 30 a 44 min. alebo Perfect Rapid 59 minút. K dispozícii je aj 9 rýchlych programov do 1 hodiny. Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstraňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie.

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie smart práčky pomocou technológie Wi-Fi alebo bluetooth so smart telefónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť 40 ďalších pracích programov.

Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Inteligentná kontrola: ponúka jednoduchšie riadenie pre lepší výkon. Prostredníctvom pravidelného monitoringu vás bude informovať o stave vašej práčky. V prípade chyby alebo poruchy vám sprievodca pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie.
 • Moje štatistiky: inteligentná práčka má všetko pod kontrolou. Môžete si kontrolovať najviac používané programy a naučiť sa ako zlepšiť vaše pracie návyky.
 • Hlasový asistent : stiahnite si pomocou neho ten najlepší a najvhodnejší prací cyklus. Pomôže vám krok za krokom pri výbere ideálneho cyklu pre vás. Stačí sa opýtať a nasledovať inštrukcie. V 3 krokoch môžete nájsť najlepší prací cyklus na základe komuníkácie s vašou práčkou. Aplikácia vám navrhne ten navhodnejší, ktorý spĺňa vaše potreby.
 • Smart pracie cykly: aplikácia ponúka viac ako 40 ďalších programov prania. Učite si spomedzi nich vyberiete ten najvhodnejší.
 • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie začne alebo skončí.
 • Typy & rady: v ponuke je kompletný rad návrhov a rád ako ušetriť čas a peniaze a pritom dosiahnuť dokonalé výsledky prania.

Materiál bubna

Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča. Bubon Shiatsu má navyše na povrchu masážne body pre šetrné zaobchádzanie s vašou bielizňou.

Ďalšie vlastnosti

Inteligentná práčka má horizontálny dotykový displej umiestnený na hrane dvierok pre ergonomické ovládanie. Textový displej je v českom jazyku. Smart práčku môžete taktiež ovládať pomocou hlasových pokynov. Taktiež disponuje

 • Invertorovým motorom Speed Drive s tichým chodom (pranie 51 dB, odstreďovanie 74 dB).
 • Bubnom Silitech z nerezového materiálu
 • Shiatsu bubnom s masážnymi bodmi na povrchu pre šetrnú starostlivosť o bielizeň
 • Bezpečnostný zámok
 • Ochranou proti úniku vody Antiowerflow
 • Ochranou proti prepeneniu

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 53 cm
Maximálna hlučnosť: 51 dB
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A+++ - 20%
Počet programov: 14
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 154 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Maximálna hĺbka: 53 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 53 cm
Hmotnosť: 64 Kg
Maximálna hĺbka: 53 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 51 dB
Hluk pri odstreďovaní: 77 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 330 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+++ - 20%
Trieda účin.odstreď.: A
Celková spotreba: 0,75 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 154 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9850 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Následné sušenie v sušičke: Áno
Technológia: Wifi, Bluetooth
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Priestor na umiestnenie: Stredný 45-57 cm (hĺbka)
Počet členov domácnosti: 4 členovia
Špeciálne programy: Športový program

Ostatné

Kód produktu: 31008929

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore