Candy RO14146DWMCE/1-S

Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 14 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 56 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Spredu plnená smart práčka Candy RO14146DWMCE/1-S v bielej farbe. Kapacita bubna pre pranie je 14 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Inteligentná práčka ponúka 16 základný pracích programov (z toho 9 rýchlych do 1 hodiny) + Wifi programy. K dispozícii je aj množstvo užitočných funkcií: odložený štart až 24 hod., Daily Hygiene a iné. Možné je ju ovládať na diaľku s pripojením Wi-Fi alebo Bluetooth prostredníctvom mobilného zariadenia s príslušnou aplikáciou Simply Fi a je kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Alexa (Amazon) a Google Home - v anglickom jazyku. Inovatívna funkcia Snap&Wash umožňuje odfoťiť bielizeň, aplikácia následne sama rozozná množstvo a farbu a vyberie ten najvhodnejší a najrýchlejší cyklus. Hlučnosť 80 dB.

Veľká kapacita pre pranie 

Inteligentná práčka Candy RO14146DWMCE/1-S  s predným plnením v bielej farbe s digitálnym otočným voličom a dvierkami s vyšším umiestnením pre maximálny komfort vkladania bielizne ponúka pohodlné pranie s veľkou kapacitou bubna pre veľké rodiny. Na jeden prací cyklus môžete vyprať až 14 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu.

Praktické programy a funkcie 

Z 16 štandardných programov s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší program pre vaše oblečenie. K štandardným programom je možné stiahnuť prostredníctvom aplikácie aj ďalšie WiFi programy. Navyše vďaka Snap&Wath máte jedinečnú možnosť odfotiť bielizeň. Následne aplikácia sama rozpozná farbu a množstvo vloženej bielizne a vyberie ten najvhodnejší rýchly cyklus. Práčka je okrem technológie Smart Touch kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku). 

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie smart práčky pomocou technológie Wi-Fi alebo bluetooth so smart telefónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy Simply-Fi so smartfónom alebo tabletom. Praktická aplikácia do telefónu vám poradí aj vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť ďalšie pracie programy.

Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

  • Inteligentná kontrola: ponúka jednoduchšie riadenie pre lepší výkon. Prostredníctvom pravidelného monitoringu vás bude informovať o stave vašej práčky. V prípade chyby alebo poruchy vám sprievodca pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie.
  • Moje štatistiky: inteligentná práčka má všetko pod kontrolou. Môžete si kontrolovať najviac používané programy a naučiť sa ako zlepšiť vaše pracie návyky.
  • Hlasový asistent : stiahnite si pomocou neho ten najlepší a najvhodnejší prací cyklus. Pomôže vám krok za krokom pri výbere ideálneho cyklu pre vás. Stačí sa opýtať a nasledovať inštrukcie. V 3 krokoch môžete nájsť najlepší prací cyklus na základe komuníkácie s vašou práčkou. Aplikácia vám navrhne ten navhodnejší, ktorý spĺňa vaše potreby.
  • Smart pracie cykly: aplikácia ponúka viac ako 40 ďalších programov prania. Učite si spomedzi nich vyberiete ten najvhodnejší.
  • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie začne alebo skončí.
  • Typy & rady: v ponuke je kompletný rad návrhov a rád ako ušetriť čas a peniaze a pritom dosiahnuť dokonalé výsledky prania

Rýchle programy 

Práčka Candy Rapidó bola vytvorená na základe konceptu rýchlych, efektívnych pracích cyklov pre dennú potrebu. Ponúka tak kompletnú sadu 9 rýchlych Rapid programov, ktoré určite oceníte pri každodennom praní a vďaka ktorým ušetríte čas. Vybrať si môžete jednen z rýchlych programov 14, 30 a 44 min. alebo Perfect Rapid 59 minút a iné. Práčka s technológiou Speed Drive Motorom je schopná vyprať vašu bielizen až o 50% účinnejšie

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 14 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Candy RO14146DWMCE/1-S

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Tomáš

1. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Pračka je tichá, vďaka veľkej kapacite bubna nie je potrebné často prať.