Candy RO4 1274DXH5/1-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

 • Momentálne nedostupný
 • O zmene dostupnosti produktu vás budeme informovať

Cena:
299,00 €

Pôvodná cena 349,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

V súčasnej dobe nie je produkt dostupný a od dodávateľa nemáme upresnený dátum dodania. Ak máte o produkt záujem, nastavte si stráženie zmeny dostupnosti cez tlačidlo - MÁM ZÁUJEM, prostredníctvom ktorého vám dáme vedieť o naskladnení produktu hneď ako k tomu dôjde.
Mám záujem

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená smart práčka Candy RO4 1274DXH5/1-Sv bielej farbe je zaradená do energetickej triedy A+++ - 20 %. Je možné ju ovládať na diaľku s pripojením Wi-Fi alebo Bluetooth prostredníctvom mobilného zariadenia s príslušnou aplikáciou Simply Fi a je kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Alexa (Amazon) a Google Home - v anglickom jazyku. Inovatívna funkcia Snap&Wash umožňuje odfoťiť bielizeň, aplikácia následne sama rozozná množstvo a farbu a vyberie ten najvhodnejší a najrýchlejší cyklus a ďalšie nastavenia. Inteligentná práčka Candy RO4 1274DXH5/1-S ponúka 14 základný pracích programov (z toho 9 rýchlych do 1 hodiny) + Wifi programy. Kapacita bubna pre pranie je 7 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Hlučnosť pri praní dosahuje 51 dB a pri odstreďovaní 74 dB. K dispozícii je aj množstvo užitočných funkcií: odložený štart až 24 hod., Hygienický+, Parné funkcie a iné. Pre bezpečnosť je vybavená aj ochranou proti úniku vody Antioverflow a ochranou proti prepeneniu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 14 %
Popis produktu

 

 

Smart práčka so Snap&Wash

Inteligentná práčka Candy RO4 1274DXH5/1-S s predným plnením v bielej farbe s digitálnym otočným voličom a dvierkami s vyšším umiestnením pre maximálny komfort vkladania bielizne ponúka pohodlné pranie s veľkou kapacitou bubna pre veľké rodiny. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Zaradená je do energetickej triedy A+++ -40 %. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 7 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1200 otáčok za minútu. Medzi 14 štandardnými programami s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. K štandardným programom je možné stiahnuť prostredníctvom aplikácie aj ďalšie WiFi programy. Práčka je okrem Technológie Smart Touch kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku). Navyše vďaka Snap&Wath máte jedinečnú možnosť odfotiť bielizeň. Následne aplikácia sama rozpozná farbu a množstvo vloženej bielizne a vyberie ten najvhodnejší rýchly cyklus ďalšími nastaveniami.

Programy a funkcie

 • 14 programov základných + Wifi programy: Rýchly denný 39 min, Rýchly farebné 59 min, Rýchly bavlna 59 min, Rýchly denný hygienický 59 min, Rýchly športové 29 min, Rýchlý jemné 59 min, Rýchly úsporný eco 14, 30, 44 min, Odčerpávanie + Odstreďovanie, Ručné pranie, Syntetika, Perfect 20°C, Bavlna, Biele 90°C, Wifi programy
 • Funkcie Odložený štart až 24 hod., Predpieranie, Extra plákanie (3), Hygienický+, Rýchly/Nastavenie miery znečistenia (3), Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Parné funkcie, Zablokovánie tlačítok

Rýchle programy

Ak potrebujete rýchlo vyprať vaše oblečenie môžete si vybrať jednen z rýchlych programov 14, 30 a 44 min. alebo Perfect Rapid 59 minút. K dispozícii je aj 9 rýchlych programov do 1 hodiny. Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstráňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie.

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie smart práčky pomocou technológie Wi-Fi alebo bluetooth so smart telefónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť 40 ďalších pracích programov.

Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Inteligentná kontrola: ponúka jednoduchšie riadenie pre lepší výkon. Prostredníctvom pravidelného monitoringu vás bude informovať o stave vašej práčky. V prípade chyby alebo poruchy vám sprievodca pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie.
 • Moje štatistiky: inteligentná práčka má všetko pod kontrolou. Môžete si kontrolovať najviac používané programy a naučiť sa ako zlepšiť vaše pracie návyky.
 • Hlasový asistent : stiahnite si pomocou neho ten najlepší a najvhodnejší prací cyklus. Pomôže vám krok za krokom pri výbere ideálneho cyklu pre vás. Stačí sa opýtať a nasledovať inštrukcie. V 3 krokoch môžete nájsť najlepší prací cyklus na základe komuníkácie s vašou práčkou. Aplikácia vám navrhne ten navhodnejší, ktorý spĺňa vaše potreby.
 • Smart pracie cykly: aplikácia ponúka viac ako 40 ďalších programov prania. Učite si spomedzi nich vyberiete ten najvhodnejší.
 • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie začne alebo skončí.
 • Typy & rady: v ponuke je kompletný rad návrhov a rád ako ušetriť čas a peniaze a pritom dosiahnuť dokonalé výsledky prania.

Materiál bubna

Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča. Bubon Shiatsu má navyše na povrchu masážne body pre šetrné zaobchádzanie s vašou bielizňou.

Ďalšie vlastnosti

Inteligentná práčka má horizontálny dotykový displej umiestnený na hrane dvierok pre ergonomické ovládanie. Textový displej je v českom jazyku. Smart práčku môžete taktiež ovládať pomocou hlasových pokynov. Taktiež disponuje

 • Invertorovým motorom Speed Drive s tichým chodom (pranie 51 dB, odstreďovanie 74 dB).
 • Bubnom Silitech z nerezového materiálu
 • Shiatsu bubnom s masážnymi bodmi na povrchu pre šetrnú starostlivosť o bielizeň
 • Bezpečnostný zámok
 • Ochranou proti úniku vody Antiowerflow
 • Ochranou proti prepeneniu

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 45 cm
Maximálna hlučnosť: 74 dB
iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A+++ - 20%
Počet programov: 14
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 138 kWh
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm
Hmotnosť: 63 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 74 dB
Hluk pri odstreďovaní: 74 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 350 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+++ - 20%
Trieda účin.odstreď.: B
Celková spotreba: 0,68 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 138 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9600 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: dotykom
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31008894

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore