Candy RO41274DWMCE/1-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
11-ročná záruka na motor po registrácii
5-ročná záruka po registrácii
Získajte po registrácii darček: 3 luxusné parfumy do práčky

Cena:
379,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená automatická práčka RapidÓ Slim Candy RO41274DWMCE/1-S. Kapacita bubna pre pranie je 7 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Na výber budete mať z 16 programov, z toho je 9 rýchlych programov do 1 hodiny. Poskytne tiež Wifi programy a mnoho užitočných funkcií, vrátanie parnej funkcie alebo odloženého štartu. Práčku možno ovládať aj na diaľku pomocou aplikácie Simly Fi, ktorá vám tiež umožní sťahovať nové funkcie, kontrolovať cyklus a iné. Snap&Wash umožňuje odfotiť bielizeň, kde aplikácia následne sama rozozná jej množstvo a farbu, vďaka čomu ponúkne najvodnejší rýchly cyklus s možnosťou ďalších nastavení. Kompatibilná je s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home (len v anglickom jazyku). Nechýba ochrana proti prepeneniu aj ochrana proti úniku vody AntioverFlow.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: A

Zvážte aj tento produkt

LG F4AIDDWT4Z9 LG F4AIDDWT4Z9

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (17)

Parná smart práčka plnená spredu LG F4AIDDWT4Z9 v bielom prevedení má kapacitu bubna pre pranie 9 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1400 ot/min. Ovládať ju je možné prostredníctvom otočného voliča a LED dotykového displeja a rovnako aj na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia a technológie ThinQ™ pripojeného k Wifi. Taktiež umožňuje ovládanie hlasom s podporou hlasového asistenta Alexa alebo Google Assistant. Inteligentná práčka LG F4AIDDWT4Z9 ponúka 14 pracích programov + možnosť stiahnuť cez Wi-Fi Ďalšie porgramy a 9 užitočných prídavných možností. Inteligentný systém prania AI DD automatický váži a detekuje jemnosť vlákien, a na základe toho určuje pracie pohyby. Parné pranie Steam ponúka program pre alergikova aj parnú detskú starostlivosť. Ovládací panel je aj v českom jazyku.

Základné parametre

 • Hĺbka: 56 cm
 • Maximálna hlučnosť: 52 dB
 • Kapacita bubna: 9 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Smart práčka 

Inteligentná slim práčka Candy RO41274DWMCE/1-S s predným plnením v bielej farbe s digitálnym otočným voličom a dvierkami s vyšším umiestnením pre maximálny komfort vkladania bielizne ponúka pohodlné pranie s veľkou kapacitou bubna pre veľké rodiny. Na jeden prací cyklus vyperie 7 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1200 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými programami s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. K štandardným programom je možné stiahnuť prostredníctvom aplikácie aj ďalšie WiFi programy.

Smart Touch a Snap&Wash

Práčka je okrem Technológie Smart Touch kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Home, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku). Navyše vďaka Snap&Wash máte jedinečnú možnosť odfotiť bielizeň. Následne aplikácia sama rozpozná farbu a množstvo vloženej bielizne a vyberie ten najvhodnejší rýchly cyklus ďalšími nastaveniami.

Programy a funkcie

 • 16 programov základných + Wifi programy: Rýchly špeciálna 39 min, Rýchle farebné 59 min, Rýchla perfektné bavlna 59 min, Rýchly hygienický plus 59 min, Rýchly šport plus 39 min, Rýchly jemný 59 min, Rýchly pre malé náplne 14, 30, 44 min, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Vlna/Ručné pranie, Syntetika, 20°, Eco 40 - 60°, Bavlna, Wifi programy
 • Funkcia: Odložený štart až 24 hod, Predpieranie, Extra plákanie, Hygienický+, Rýchly/Nastavenie miery znečistenia (3), Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Parné funkcie, Zablokovanie tlačidiel

Práčka, ktorá s vami komunikuje

Modelový rad práčok Candy RapidÓ disponuje systémom Wi-Fi konektivity. Zadávanie príkazov je vďaka nej jednoduchšie ako doteraz. K dispozícii sú vďaka aplikácii tipy na pranie aj podpora v anglickom jazyku. Aplikácia Siply-Fi umožňuje komunikáciu s vašim spotrebičom. Stačí sa len opýtať a práčka zodpovie všetky vaše otázky počnúc ideálnym programom pre pranie až po odstraňovanie rôznych druhov škvŕn. Inovatívny dizajn RapidÓ bol vyvinutý pre pranie bielizne bez stresu. Práčky sú vybavené vyšším a väčším plniacim otvorom, vďaka ktorému je vkladanie a vykladanie bielizne jednoduchšie a pohodlnejšie. Naviac nový ergonomický spôsob ovládania a kontroly pracích cyklov ušetrí nielen váš čas ale aj chrbticu. Ovládanie je umiestnené pohodlne v hornej časti dvierok, aby nebolo potrebné sa pre ich nastavenie zohýbať. 

Candy RapidÓ

Inteligentná práčka s dizajnom Candy RapidÓ bola vyvynutá pre čo najjednodnoduchší spôsob starostlivosti o bielizeň. Ponúka najväčší otvor dvierok na trhu s dostatočnou kapacitou bubna a jednoduchým a pohodlným dotykovým ovládaním, ktoré je umiestnené na hrane dvierok. Všetky detaily vytvárajú maximálny komfort používania práčky RapidÓ. Textový displej zobrazuje informácie v českom jazyku. Ak potrebujete rýchlo vyprať vaše oblečenie môžete si vybrať jednen z rýchlych programov 14, 30 a 44 min. alebo Perfect Rapid 59 minút. K dispozícii je aj 9 rýchlych programov do 1 hodiny. Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstraňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie.

 

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie smart práčky pomocou technológie Wi-Fi alebo bluetooth so smart telefónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy Simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť 40 ďalších pracích programov.

Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Inteligentná kontrola: ponúka jednoduchšie riadenie pre lepší výkon. Prostredníctvom pravidelného monitoringu vás bude informovať o stave vašej práčky. V prípade chyby alebo poruchy vám sprievodca pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie.
 • Moje štatistiky: inteligentná práčka má všetko pod kontrolou. Môžete si kontrolovať najviac používané programy a naučiť sa ako zlepšiť vaše pracie návyky.
 • Hlasový asistent : stiahnite si pomocou neho ten najlepší a najvhodnejší prací cyklus. Pomôže vám krok za krokom pri výbere ideálneho cyklu pre vás. Stačí sa opýtať a nasledovať inštrukcie. V 3 krokoch môžete nájsť najlepší prací cyklus na základe komuníkácie s vašou práčkou. Aplikácia vám navrhne ten navhodnejší, ktorý spĺňa vaše potreby.
 • Smart pracie cykly: aplikácia ponúka viac ako 40 ďalších programov prania. Učite si spomedzi nich vyberiete ten najvhodnejší.
 • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie začne alebo skončí.
 • Typy & rady: v ponuke je kompletný rad návrhov a rád ako ušetriť čas a peniaze a pritom dosiahnuť dokonalé výsledky prania.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 45 cm
Maximálna hlučnosť: 51 dB
iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 40%
Počet programov: 16
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 123 kWh
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45 cm
Hmotnosť: 60 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 51 dB
Hluk pri odstreďovaní: 74 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 197 min.

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 40%
Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 41 L
Celková spotreba: 0,54 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 123 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9600 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: A

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 45 kWh
Technológia: Bluetooth, Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31010534

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore