Candy RO41274DWMCE/1-S

Zobraziť

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Spredu plnená automatická práčka RapidÓ Slim Candy RO41274DWMCE/1-S. Kapacita bubna pre pranie je 7 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Na výber budete mať z 16 programov, z toho je 9 rýchlych programov do 1 hodiny. Poskytne tiež Wifi programy a mnoho užitočných funkcií, vrátanie parnej funkcie alebo odloženého štartu. Práčku možno ovládať aj na diaľku pomocou aplikácie Simly Fi, ktorá vám tiež umožní sťahovať nové funkcie, kontrolovať cyklus a iné. Snap&Wash umožňuje odfotiť bielizeň, kde aplikácia následne sama rozozná jej množstvo a farbu, vďaka čomu ponúkne najvodnejší rýchly cyklus s možnosťou ďalších nastavení. Kompatibilná je s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home (len v anglickom jazyku). Nechýba ochrana proti prepeneniu aj ochrana proti úniku vody AntioverFlow.

Smart práčka 

Inteligentná slim práčka Candy RO41274DWMCE/1-S s predným plnením v bielej farbe s digitálnym otočným voličom a dvierkami s vyšším umiestnením pre maximálny komfort vkladania bielizne ponúka pohodlné pranie s veľkou kapacitou bubna pre veľké rodiny. Na jeden prací cyklus vyperie 7 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1200 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými programami s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. K štandardným programom je možné stiahnuť prostredníctvom aplikácie aj ďalšie WiFi programy.

Smart Touch a Snap&Wash

Práčka je okrem Technológie Smart Touch kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Home, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku). Navyše vďaka Snap&Wash máte jedinečnú možnosť odfotiť bielizeň. Následne aplikácia sama rozpozná farbu a množstvo vloženej bielizne a vyberie ten najvhodnejší rýchly cyklus ďalšími nastaveniami.

Programy a funkcie

 • 16 programov základných + Wifi programy: Rýchly špeciálna 39 min, Rýchle farebné 59 min, Rýchla perfektné bavlna 59 min, Rýchly hygienický plus 59 min, Rýchly šport plus 39 min, Rýchly jemný 59 min, Rýchly pre malé náplne 14, 30, 44 min, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Vlna/Ručné pranie, Syntetika, 20°, Eco 40 - 60°, Bavlna, Wifi programy
 • Funkcia: Odložený štart až 24 hod, Predpieranie, Extra plákanie, Hygienický+, Rýchly/Nastavenie miery znečistenia (3), Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Parné funkcie, Zablokovanie tlačidiel

Práčka, ktorá s vami komunikuje

Modelový rad práčok Candy RapidÓ disponuje systémom Wi-Fi konektivity. Zadávanie príkazov je vďaka nej jednoduchšie ako doteraz. K dispozícii sú vďaka aplikácii tipy na pranie aj podpora v anglickom jazyku. Aplikácia Siply-Fi umožňuje komunikáciu s vašim spotrebičom. Stačí sa len opýtať a práčka zodpovie všetky vaše otázky počnúc ideálnym programom pre pranie až po odstraňovanie rôznych druhov škvŕn. Inovatívny dizajn RapidÓ bol vyvinutý pre pranie bielizne bez stresu. Práčky sú vybavené vyšším a väčším plniacim otvorom, vďaka ktorému je vkladanie a vykladanie bielizne jednoduchšie a pohodlnejšie. Naviac nový ergonomický spôsob ovládania a kontroly pracích cyklov ušetrí nielen váš čas ale aj chrbticu. Ovládanie je umiestnené pohodlne v hornej časti dvierok, aby nebolo potrebné sa pre ich nastavenie zohýbať. 

Candy RapidÓ

Inteligentná práčka s dizajnom Candy RapidÓ bola vyvynutá pre čo najjednodnoduchší spôsob starostlivosti o bielizeň. Ponúka najväčší otvor dvierok na trhu s dostatočnou kapacitou bubna a jednoduchým a pohodlným dotykovým ovládaním, ktoré je umiestnené na hrane dvierok. Všetky detaily vytvárajú maximálny komfort používania práčky RapidÓ. Textový displej zobrazuje informácie v českom jazyku. Ak potrebujete rýchlo vyprať vaše oblečenie môžete si vybrať jednen z rýchlych programov 14, 30 a 44 min. alebo Perfect Rapid 59 minút. K dispozícii je aj 9 rýchlych programov do 1 hodiny. Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstraňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie.

 

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie smart práčky pomocou technológie Wi-Fi alebo bluetooth so smart telefónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy Simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť 40 ďalších pracích programov.

Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Inteligentná kontrola: ponúka jednoduchšie riadenie pre lepší výkon. Prostredníctvom pravidelného monitoringu vás bude informovať o stave vašej práčky. V prípade chyby alebo poruchy vám sprievodca pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie.
 • Moje štatistiky: inteligentná práčka má všetko pod kontrolou. Môžete si kontrolovať najviac používané programy a naučiť sa ako zlepšiť vaše pracie návyky.
 • Hlasový asistent : stiahnite si pomocou neho ten najlepší a najvhodnejší prací cyklus. Pomôže vám krok za krokom pri výbere ideálneho cyklu pre vás. Stačí sa opýtať a nasledovať inštrukcie. V 3 krokoch môžete nájsť najlepší prací cyklus na základe komuníkácie s vašou práčkou. Aplikácia vám navrhne ten navhodnejší, ktorý spĺňa vaše potreby.
 • Smart pracie cykly: aplikácia ponúka viac ako 40 ďalších programov prania. Učite si spomedzi nich vyberiete ten najvhodnejší.
 • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie začne alebo skončí.
 • Typy & rady: v ponuke je kompletný rad návrhov a rád ako ušetriť čas a peniaze a pritom dosiahnuť dokonalé výsledky prania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Candy RO41274DWMCE/1-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Tatjana

25. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • úzka
 • 5-ročná záruka a 11 ročná na motor
 • motor invertorový
 • Energetická trieda A+++
 • odložený štart
 • nič

veľmi spokojná


Dalibor

11. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Veľmi dobrá práčka a tiché odstredovaňanie odporúčam